Aspire
Koineks
 • 14-02-2008, 12:22:06
  #1
  1/2
  Arkadaşlar istediğiniz kadar filtreleme yapın.. Bu ucuz sitelerin her gün yenisi açılıyor...
  Bu aylarda onlardan başka reklam veren olmadığı için sadece onların reklamları çıkıyor. Böyle dönemlerde yapmamız gereken; sitedeki reklam sayısını azaltmak. Böylece sayfada az reklam olduğundan öncelikli olarak pahalı reklamlar çıkacaktır. Bu sayede bu adamların reklamları görünmeyecek ve yukarda çıkmak için fiyat artırmak zorunda kalacaklardır. Adwords de kullandığım için biliyorum, benim de başıma geldi çünkü.
  Yani anlayacağınız, ucuz reklamların sebebei yine bizleriz. Çok kazanmak uğruna sitelerimizi reklamlarla dolduruyoruz ve google çıkartacak reklam bulamadığı için mecburen bunları çıkartıyor.
  OYUN sitemde ve ANNE BEBEK sitemde tıklama getirilerinin durumu Aralık ayına oranla berbat. Bunu daha önce soruma cevap veren Radmin açıklamıştı. Aralık ayı bayram, yılbaşı, tatil vs.. üst üste geldiğinden reklamveren çoktu.. Ancak şimdi bir aksiyon olmadığından; sadece sitesine ziyaretci çekmek isteyen yamyam (kontör, arkadaşlık ) site sahipleri reklam veriyor. Bu da doğal bir durum.
  Özetle; sitemizde az reklam yayınlayıp, rekabeti artıracağız. Diğer türlü google'ın hamallığını yapmaktan öteye gidemeyiz...
  Sevgiler.. Saygılar..
  nedir nasıl yapılır / balloon animal
 • Sponsor Reklam
 • 14-02-2008, 13:59:01
  #2
  1/2
  Guzel dıyosun hoş dıyosun cok dogru dıyosunda atıyorum bır sayfamda 3 baglantı bırımı 3 de icerik koyuyorum dıyelım..
  Bunlara kanal olusdurdum dıyelım en dusuk kanal 1 dolar verıyo dıyelım gunluk aylık 30 dolar edıyo dıyelım şimdi...
  2 baglantı bırımını 1 de icerik reklamını kaldırdım dıyelım en dusukten hesap edınce aylık 90 dolar gıtmiş olucak...
  Peki gerıye kalan 2 icerik 1 de baglantı bırımı bunu kurtaracak mı denedın mi bunu o 90 doları kurtarabıldın mı daha fazlasını kazanabıldın mı
 • 14-02-2008, 14:23:41
  #3
  1/2
  @dna +1

  Evet, artacak performans önceki kazancı kapatabilecek mi? Bu önemli. Belki senin için mantıklı bir sonuç doğurdu ama herkes için aynı şey söylenemez.
 • 16-02-2008, 00:10:19
  #4
  1/2
  aslında denemek lazım arkadaşlar,
  ayrıca sitelerimizi reklama boğduğumuzda kalitesiz reklamların çıktığı bir gerçek