Aspire
Koineks
 • 09-12-2007, 12:20:23
  #1
  1/2

  Ringofon(™) Ürün ve Servisleri, hesabınıza kayıtlı, onaylanmış site(leri)niz haricinde kullanılamaz. Bu tip bir kullanıma teşebbüs İş Ortaklığı kurallarımızın ihlali anlamına gelir ve İş Ortaklığı hesabınızın tarafımızdan derhal kapatılması ile sonuçlanır.

  Google AdWords(™) programı çerçevesinde Ringofon(™) Ürün ve Servislerini tanıtarak satış gerçekleştirmek isteyen İş Ortaklarımız, bu tip bir kampanya için tarafımızdan yazılı olarak izin almak zorundadır. Şirketimizden bu tip bir kampanya için onay istemeden önce http://adwords.google.com/support/bin/answer.py?answer=14844&hl=tr ve http://adwords.google.com/support/bin/answer.py?answer=47166&topic=9280&hl=tr linklerinde yer alan Google AdWords(™) Bağlı Kuruluşlar Politikası ve http://adwords.google.com/support/bin/answer.py?answer=8205&query=Promosyon+kodu+kuralla r%C4%B1&topic=&type=f&onClick&hl=tr linkinde yer alan Google AdWords(™) Promosyon Kodu Kuralları'nı okumanızı tavsiye ederiz.

  Şirketimiz, Ringofon(™) Ürün ve Servislerinin Google AdWords(™) programı çerçevesinde tanıtımında, Google AdWords(™) Promosyon Kodu (kupon) kullanılmak istenmesi halinde, KESİNLİKLE kampanya onayı vermemektedir. İş Ortaklarımızın onaylanan kampanyalarında da Promosyon Kodu kullanıldığının tespiti halinde, kampanya derhal sonlandırılacak ve bu eylem İş Ortaklığı kurallarımızın ihlali olarak görülerek, iş birliğimiz tarafımızdan derhal sonlandırılacaktır.  KAYNAK : Ringofon İş Ortaklığı Sistemi

 • Sponsor Reklam
 • 09-12-2007, 16:20:19
  #2
  1/2
  hayir ogle degil

  Madde 5. Ringofon(™) Ürün ve servislerinin, İş Ortakları Tarafından ÜYE SİTE Haricinde Tanıtımı :


  Neden boyle bir madde simdi ringofon burda para kazanirken yok sizi banlariz dermi ben olsam demem ,
  Ringofon site adresi yayinlamada adwors kullanan yayincilar yani ringofon.com/referres.php?=1244 olarak kullanan yayincilari uyariyor sadece diyor uye site reklami yapmaniz lazim diyor.

  Bu kodu koymamaniz lazim diyor neden cunku adsense kullanicilari onune gecmek icin ringofon.com domainini banliyor... Ringofo banlaninca ringofon yarin ne yapacak adworsa reklam verecek. Adworsa reklam verecek ama bir sorun var bu kisiler yuzunden bazi sitelerde otomatik banlanmis olarak ise baslayacak.. Googleye reklam vermek ile uye sitelerde reklam gosterme ucretleri daha farkli uye siteler daha ucuz yoksa digeride rekabet etmek zorunda kalacak.. Tik basina 1 dolar odeyecek yeri gelecek..
 • 10-12-2007, 14:30:44
  #3
  1/2
  orumcek'e katiliyorum.

  Ringofon sizi dusundugu degil , kendisini dusunuyor...

  Ve o da Google Adsense gibi cok karisik terimler kullaniyor, kullanicinin kafasini karistiriyor....