Aspire
Koineks
 • 28-05-2016, 04:10:15
  #1
  1/2
  Merhaba arkadaşlar ,

  yayından kaldırılan sayfa sahiplerine öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum kendilerine ve bu konuyu ise o arkadaşlarımız için açmış bulunmaktayım .


  şimdi facebook' un son zamanlarda yaptığı yaptırımlar özellikle sayfa sahiplerini ve ilgililerini tabir-i caizse bezdirmiştir ve akılalmaz 1 yola doğu ilerlemketedir maalesef . bu yüzden bu açtığım konuda bu sorunları ortadan kaldırmamıza yarayacak olacak bilgilerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.


  bu forma tıklıyoruz öncelikle :

  https://www.facebook.com/help/contact/747290928644106

  forma tıkladıktan sonra dili eng (us ) yada eng ( uk ) dil seçeneğinden birini yapıyoruz . bu seceneği profil hesabının ayarlar kısmından önceden yapılarak bu forma tıklanabilir. tercih sizindir.

  formu actığımızda appeal ( itiraz etme ) kısmı bulunmaktadır burada bulunan kısımda yayından kaldırılmış sayfamızı seciyoruz öncelikle.

  ek detaylar ( açıklama kısmı ) na ise şu yazıyı yazıyoruz .

  Dear Facebook Team
  The page (buraya sayfanızın adını yazın) I and my colleagues were Managers of was unpublished on 28th of May and we are really suprised because we did not expect this to happen at all. Our fanpage was doing very well and we loved interacting with our loyal fans. We have always posted as per rules set. We would like clear reasoning as to why our page has been unpublished and if the reason is unjust which I think it is, then we would like my page to be republished with immediate effect, we hope for the best and a reply from the Facebook Team.

  Ahmet

  (BURAYA KENDİ ADINIZI YAZIN

  the page kısmından sonraki yere sayfanızın adını yazın . örneğin Türkün Gücü yazın. ben Türkün Gücü adını misal veriyorum siz kendi sayfa adınızı yazın.

  on 28th of may kısmına ise yayından kaldırıldığı günü yazın. ben 28 mayıs olarak yazdım siz o tarihi ne zaman yayından kaldırılmışsa o tarihi belirtin.

  Ahmet olan yeri ise kendi adınızı yazın . ahmet ismi örnek verilmiştir

  bu formu bu şekılde yaparak gönderin ve gelecek maili beklemeniz gerekecek .

  Yakın zamanda benimde 1 sayfam yayından kaldırılmıştı. bu işlemi yaparak tekrar yayınlanması sağladım. ben bu işlemi yapmadan önce sayfamdaki tüm gönderileri profil ve kapak resmi dahil hepsini silerek kaldırdım ondan sonra bu işlemi yaptım . 72 saat içerisinde sayfayı tekrar yayınladılar

  bununla alakalı böyle 1 mail aldım : http://prnt.sc/b9ayt9

  ayrıca itiraz et kısmındanda bu işlemi yapabilirsiniz ve açıklama kısmına yukardaki ingilizce metni ekleyerek kendinize göre yaparak gönderebilirsiniz.itiraz etmeden öncede aynı şekilde sayfanızın gönderilerini silip kaldırarak yapın bu işlemi.

  Umarım bu konu ile alakalı olarak facebook tarafından mağdur durumda olan arkadaşlarımıza faydası olur ve sayfalarınız yeniden yayınlanır. temennim bu yöndedir. iyi forumlar kolay gelsin
 • En Çok Beğeni Alan Cevaplar
  • tgcyrdgl
   5 Beğeni
   Merhaba Tuğçe,

   Konuyla ilgili tekrar yazdığınız için teşekkürler. Görünüşe göre Sayfanız bir hata sonucu yayından kaldırılmış. Sayfanızı yeniden inceledik ve onayladık. Bu durumun yarattığı rahatsızlık için özür dileriz.

   Sayfanız onaylanmış olsa da, gelecekte Facebook Koşulları'na aykırı herhangi bir içeriğin paylaşılması halinde Sayfanızın kısıtlanabileceğini veya tekrar yayından kaldırılabileceğini hatırlatmak isteriz.

   Daha fazla bilgi için lütfen Sayfa Koşullarımızı okuyun:

   ----------

   Sayfam açıldı . Çok teşekkür ederim. Bir kac yerdende başvuru yapmıştım.
 • Sponsor Reklam
 • 28-05-2016, 10:51:14
  #2
  1/2
  Eyvallah Dostum
  Skype: erkanaranci - E-Posta: [email protected] - Site : www.erkan.ru
 • 28-05-2016, 11:56:05
  #3
  1/2
  Şuan dediklerinizi aynen uyguladım hocam.

  Peki ne kadar sürdü ?

  Çok teşekkür ederim sizi bu yaptığınızı kimse ücretsiz şekilde anlatmaz. Tebrik ederim.
 • 28-05-2016, 18:27:41
  #4
  1/2
  LEGEND34 adlı üyeden alıntı
  Şuan dediklerinizi aynen uyguladım hocam.

  Peki ne kadar sürdü ?

  Çok teşekkür ederim sizi bu yaptığınızı kimse ücretsiz şekilde anlatmaz. Tebrik ederim.
  Rica ederim hocam . umarım olumlu yönde 1 netice alırsınız.

  ortalama başvurudan itibaren 3 gün sürdü ve 3 günün sonunda 1 mail aldım ve sonuc olarak tekrar yayınlanmasına karar verdiler.

  kolay gelsin.
 • 28-05-2016, 20:37:18
  #5
  1/2
  Thunderbolt adlı üyeden alıntı
  Rica ederim hocam . umarım olumlu yönde 1 netice alırsınız.

  ortalama başvurudan itibaren 3 gün sürdü ve 3 günün sonunda 1 mail aldım ve sonuc olarak tekrar yayınlanmasına karar verdiler.

  kolay gelsin.

  Hocam merak ettim sizin yayından kaldırıma sebebiniz neydi?
 • 28-05-2016, 22:17:47
  #6
  1/2
  Sayfanız yayından kaldırıldı
  Görünüşe göre insanları yanıltacak şekilde Sayfanızın adını değiştirdiğiniz veya iki Sayfayı birleştirdiğiniz için Sayfanız yayından kaldırılmıştır.

  Bu sebbebten kapandı açılırmı hocam ?
 • 11-06-2016, 23:21:55
  #7
  1/2
  sonuç alan varmı ?
 • 12-06-2016, 01:13:55
  #8
  1/2
  Yardım sever kardeşim
 • 16-06-2016, 15:59:35
  #9
  1/2
  Hocam benim sayfam direk kapatıldı. Bu formda çıkmıyor yani. Bunun için sence ne yapmalıyım bilgin var mı acaba? Teşekkürler şimdiden.