-Google news tecrübesi olan editör alınacaktır.

-Özgün haber yazarım, güncel haberleri girerim şeklinde düşüncesi olanlar dönüş yapmasın. Niyetim sadece güncel haber girilmesi değil. Öngörüşlü olup haberleri ona göre girmesi, girdiği haberlerden iyi hit alması önemli.

-Demek istediğimi bu işi bilenler anlamıştır.

-Biriyle anlaşıp sonra şunu gir bunu gir demek istemiyorum. Çünkü news farklı bir olay ve bir çok kişiye bu şekilde bilgi vermiş oluyorum. Ben bu işi gerçekten bilen, girdiği haberlerden iyi hit alan, hangi haberleri girmesi gerektiğini bilen editör arıyorum.

-Mümkünse gün boyu pc başında olabilen, girilmesi gereken haberleri anlık giren bir arkadaş olursa sevinirim.

- Haberler başlık, spot ve içerik tamamen özgün olacak

-Ödeme aylık yapılacak

- Girdiği haberlerden iyi hitler aldığı sürece ( Haber başı 2k, 5k, 10k vs ) girdiği haber sayısı sınırsız olacak. Yani günde isterseniz 50 haber girin ayda 3-4 bin kazanın sorun değil. Bu işi gerçekten bilen zaten hit alır.

- Sitemizin newse haber düşürme sorunu yoktur. Hatta şu an ortalama 30k hiti vardır.

- Fiyat olarak net birşey söylemiyorum. Aylık ödeme olacağı için bir gün 10 haber diğer gün 5 haber diğer gün 20 haber vs girilir. Ay sonu hesaplanır ödeme yapılır.

- İşe talip olanlar kısa özgeçmişini, referanslarını ve nasıl haberler giricek nasıl hit alacak ( İkna olmam için ) yazarsa sevinirim.

- Skype: seoajani
- Tel 531 723 11 79
- Mail: [email protected]


SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi