Aspire
Koineks
 • 08-06-2010, 08:05:19
  #10
  1/2
  ATABEY adlı üyeden alıntı
  pm atan arkaaslara cevaplar ıletıldı. tek sey souyluyorum 1-3 aylık domaınlere 1.000 tl ıstemenın mantıgı nedır? yada hiti backlınkı olmayan sitelere sırf yaslanmıs dıye asırı ucuk fiyuatlar ıstemenın mantıgı nedır. holiday.com health.com veya benzerı domaınler satmıyosunuz. lütfen abuk sabuk fıyatlar ıstenecekse pm atmayın
  O tür Pm'ler almak istemiyorsanız konu açarken maksimum bütçenizi,yani domaine verebileceğiniz maksimum fiyatı yazınız.Siz bütçenizi yazmadıktan sonra kimisi trilyon ister kimisi 1 tl ister domainine.Bu konuda satıcıları suçlamak yanlış.

  Aslında bu bölümde ,bütçe belirtmek zorunlu olması gerekir.Hem millet beleşçi ve mezarcılara boşuna pm atma zahmetinde bulunmaz.

  Bu arada health.com ,holiday.com benzeri domainler burda satılmaz satılsa dahi yanından bile geçemezsiniz.Okadarda düşürmeyin lütfen.

  Umarım bulursunuz.
 • Sponsor Reklam
 • 08-06-2010, 21:33:11
  #11
  1/2
  kardesim benım butcem cıkacak domaının kalıtesıne göre degıskenlık gösterır. onun ıcınde bi bütce belırlemek zorunda degılım. ayrıca ben fiyatlara takık degılım. edecek domaıne ıstesınler tmm. gerekırse borc buluyum adam gibi domaıne iyi para vereyım. ama daha 1 ay once reglenen sıfır bi domaıne 350 tl ıstemenın mantıgı nedır. hanı özel bi domaın olsa 3500 dolar ıstesın yıne eyw. etmeyecek domaıne sacma sapan fıyatlar ısteyıp piyasa olusturmaya calısıyolar. bende buna karsıyım