Aspire
Koineks
 • 11-08-2014, 02:15:16
  #1
  1/2
  Arkadaşlar şöyle bir şey düşünüyorum sizinde fikirlerinizi almak istiyorum.Bulamıyorum nette veya doğru arama yapamıyorum.

  İsteğim şu; Film sitesi düşünün kare kare filmler ana sayfada. Filmler ana sayfada full sıralanıyor. Bu film resimleri yerine insanların profil resmi olucak ve tıklandığında insanların Adı soyadı mezun olduğu üniversite ve bir takım kısa bilgi çıkacak.

  Yani şöyle çok basit aslıda mezun olan bir öğrenci düşünün gelicek siteye üye olucak, profil resmini yüklicek, Adını soyadını yazıcak, hangi üniversiteden mezun olmuş onu seçicek kategorilerden ve kısa bir hakkında yazıcak bunu gönderecek ve ana sayfada filmlerin sıralandığı gibi çıkacak.

  Bu tarz wp teması arıyorum. Ücretsiz olursa çok iyi olur. Wp teması olması da şart değil bir eklenti olur hani entegre edilir. Mesela Google'da bu tarz bir şeyi ne olarak aratabilirim veya sizin fikirleriniz düşünceleriniz nelerdir bana yardımcı olursanız çok memnun olurum..

  Teşekkür ederim şimdiden herkese..
 • 15-08-2014, 17:07:39
  #2
  1/2
  Öncelikle düşünceniz çok güzel bence. Çok güzel bir proje meydana getirebilirsiniz. Sizin isteğinize uygun bir php film script'ine rastlamıştım. Onun üzerinde değişiklik yaparak, isteğinize uygun hale getirebilirsiniz. İsterseniz bağlantı gönderebilirim?
 • 15-08-2014, 17:12:28
  #3
  1/2
  "Pinterest style theme" ve "portfolio theme" şeklinde aramalar yapacaksınız hocam