PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satış Replika İphone Toptancınız Gelmiştir.. İphone 4S ve İphone 5 Modelleri

mayDonos
19-10-2012, 21:00:25
İPHONE 4s 300 TL

ÖNE ÇIKAN BAZI ÖZELLİKLER
* ORJiNALDEN TEK FARKI İŞLETİM SİSTEMİDİR. * BÜTÜN JAWA PROGRAMLARINI DESTEKLEMEKTEDİR...
* CİHAZ ORJİNALDEKİ GİBİ TEK HATLIDIR. ORJİNAL KUTUSUNDADIR *AKSESUARLARI TIPKI ORJİNALDEKİ GİBİ OLUP ORJİNAL AKSESUARDIR.
* KASA BİREBİR AYNI AYIRT EDİLMESİ İMKANSIZ * ORJİNALDEKİ GİBİ SİM KART GİRİŞİ YAN TARAFTADIR.
* ORJİNALDEKİ GİBİ KENDİNDEN BATARYALIDIR. * AĞIRLIK BİREBİR AYNI AYIRT EDİLMESİ İMKANSIZ
* DOKUNMATİK BİREBİR AYNI AYIRT EDİLMESİ İMKANSIZ * YAZILIM AYNI (SADECE İŞLETİM SİSTEMİ FARKLI)
* MENÜLER AYNI AYIRT EDİLMESİ İMKANSIZ * ORJİNALDE OLDUĞU GİBİ PARMAKLA FOTOGRAF BÜYÜTÜP KÜÇÜLTME VARDIR
* İMEİ KAYDI VARDIR
* DOKUMATİK EKRANI multi-touch capacitive EKRANINA SAHİP
* DOKUMATİK EKRAN ORJİNALDE OLDUĞU GİBİ TIRNAKLA YADA KALEMLE ÇALIŞMAZ SADECE PARMAK ETİ İLE DOKUNDUĞUNUZ ZAMAN ALGILAR.
BU ÜRÜN BİREBİR ORJİNALİ İLE AYNI OLUP TEK HATLIDIR.

Ödeme Yöntemleri ; Kapıda Ödeme, Banka Havalesi, Eft, Sanalpazar
http://www.ids.com.tr/IDS-Media/image/Iphone4S.jpg

IPHONE 5 250 TL

3 BİN LİRALIK HAVANIZ OLSUN VE SADECE 250 TL ÖDEYİN

KASA VE GÖRÜNTÜ İTİBARİ İLE AYNIDIR BİREBİRİ İLE SADECE İŞLETİM SİSTEMİ FARKLIDIR VE ÇİFT HATLIDIR

KARGO BEDAVA

İşte beklediğiniz an geldi. Üstelik kaliteye sahip olmak için büyük paralar harcamanıza gerek yok. Lisanslı JAVA işletim sistemi, gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz kadar güzel bu cihaza hemen sahip olabilirsiniz.

Wi-fi ya da hattınız üzerinden internete bağlanabilirsiniz. Üstelik cihazın hızı birçok orijinal markaya göre çok daha hızlıdır iddia ediyoruz. Facebook, Twitter, hotmail ve daha birçok sosyal paylaşım sitesi cihaza yüklü olarak gönderilecektir.

Amoled ekran teknolojisi kullanılmıştır. HD kalitesinde videoklip ya da film seyredebilirsiniz. 8 GB'lık hafıza kartı yerine 64 GB'lık hafıza kartını kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz kayıtlı olup, kapanma riski yoktur. Yazılımsal ve donanımsal teknik desteğimiz vardır.

RENK SEÇİMİNİ SATIN ALDIKTAN SONRA MESAJLA BELİRTİNİZ

http://img.donanimhaber.com//images/haber/36556/apple2132012-iphone5-gallery1_540x540.jpeg

barano
20-10-2012, 00:02:09
Hayırlı Satışlar Hocam Biraz Geç Kaldınız.Aldım. (http://www.r10.net/alisveris-bolumu/894116-replika-iphone-5-sadece-250-tl-3.html)

night_walker
20-10-2012, 00:18:47
iphone 4 300tl, iphone 5 neden 250 tl?

efkanbaba
20-10-2012, 01:56:29
pm atarmisiniz

sCw
20-10-2012, 10:07:03
iphone 4 300tl, iphone 5 neden 250 tl?

muhtemelen 4 android,5 java olduğu için

JustFeel
20-10-2012, 12:01:38
Ayrıca 5 te retina ekran bile yok...

DeAtH_MeTaL
20-10-2012, 14:28:51
Millet aştı arkadaş kendini...Birebir oluyor bu telefonlar..Hayırlı satışlar dostum...

mayDonos
20-10-2012, 16:04:55
İphone 4s lerin orjinalden hiç fakrı yok kamera kalitesi bile aynı menüsü uygulamaları vs. ama iphone 5 o kadar kaliteli değil

WebServisi
20-10-2012, 16:17:52
iphone 4s olan android mi?

mayDonos
20-10-2012, 16:20:28
iphone 4s olan android mi?

java

_taka
20-10-2012, 16:29:43
10 tane iPhone 5'i 2 bin tl'ye verir misiniz?

mayDonos
20-10-2012, 17:17:15
10 tane iPhone 5'i 2 bin tl'ye verir misiniz?

pm attım ama dönüş yapmadın.

JustFeel
20-10-2012, 20:58:38
Arkadaştan ürünü bugün satın aldım elime geçince detaylı bilgileri vereceğim... :D sormak istediğiniz her şeyi bana sorabilirsiniz...

barano
20-10-2012, 21:58:11
Arkadaştan ürünü bugün satın aldım elime geçince detaylı bilgileri vereceğim... :D sormak istediğiniz her şeyi bana sorabilirsiniz...

Hayırlı Olsun Güle Güle Kullan. tabi Sende postlarsın 4s beyaz almayıda ileride düşünebilirim bi gelsin bnmdekide iphone 5 bnde diğer Konudan Postlayacağım..

dLiciouS
20-10-2012, 22:05:14
Cin malımı bu bir çözemedim detaylı pm alabilirmiyim.

JustFeel
20-10-2012, 22:23:50
Hayırlı Olsun Güle Güle Kullan. tabi Sende postlarsın 4s beyaz almayıda ileride düşünebilirim bi gelsin bnmdekide iphone 5 bnde diğer Konudan Postlayacağım..
Pazartesi gelecek hocam. Her şeyini inceleyip yazacağım :) Teşekkür ederim.
Cin malımı bu bir çözemedim detaylı pm alabilirmiyim.

Telefon replika. Java işletim sistemine sahip 8 gb hafızalı ve 5 mp kameralı. Orjinalinden tek farkı bu hocam. Bugün arkadaş web camden gösterdi menüsü , arka kapağındaki yazılar ve logo her şeyi aynı tek farkı işletim sistemi ve kamerası 5 mp( orjinalinde 8 mp) wirelessi felan var...

dLiciouS
20-10-2012, 22:26:23
Pazartesi gelecek hocam. Her şeyini inceleyip yazacağım :) Teşekkür ederim.

Telefon replika. Java işletim sistemine sahip 8 gb hafızalı ve 5 mp kameralı. Orjinalinden tek farkı bu hocam. Bugün arkadaş web camden gösterdi menüsü , arka kapağındaki yazılar ve logo her şeyi aynı tek farkı işletim sistemi ve kamerası 5 mp( orjinalinde 8 mp) wirelessi felan var...

Sonradan sıkıntı cıkartımı peki hoca yani üstünde orjinal olmadına dair birşey varmi?

JustFeel
20-10-2012, 23:17:35
Sonradan sıkıntı cıkartımı peki hoca yani üstünde orjinal olmadına dair birşey varmi?

Arkası önü kasası ağırlığı her şeyi aynı.Dış görünüşü birebir. Malzeme aynı mı onu gelince anlayacağım. Şöyle diyeyim. Ayarlar menüsünden işletim sistemine bakınca ios(orjinal iphone işletim sistemi) gözüküyor. cihaz 8 gb orjinal iphone 4s de 8 gb yok ama ayarlardan bakınca 64 gb gözüküyor. Dediğim gibi ürün geldiği zaman orjinal iphone 4s ile karşılaştıracağım. - lerini ve varsa + larını buraya detaylı olarak yazacağım hocam. Hatta ilk başta arkadaşımı keklemeye çalışacağım. 1 yıldır kullanıyor neredeyse bakalım ne olacak...

dLiciouS
20-10-2012, 23:21:31
Arkası önü kasası ağırlığı her şeyi aynı.Dış görünüşü birebir. Malzeme aynı mı onu gelince anlayacağım. Şöyle diyeyim. Ayarlar menüsünden işletim sistemine bakınca ios(orjinal iphone işletim sistemi) gözüküyor. cihaz 8 gb orjinal iphone 4s de 8 gb yok ama ayarlardan bakınca 64 gb gözüküyor. Dediğim gibi ürün geldiği zaman orjinal iphone 4s ile karşılaştıracağım. - lerini ve varsa + larını buraya detaylı olarak yazacağım hocam. Hatta ilk başta arkadaşımı keklemeye çalışacağım. 1 yıldır kullanıyor neredeyse bakalım ne olacak...

hoca geldigi zaman beni ö.m ile bilgilendirirmisiniz.

JustFeel
20-10-2012, 23:28:44
hoca geldigi zaman beni ö.m ile bilgilendirirmisiniz.

Tabi kide hocam. Pazartesi günü elime geçeçek akşam mesaj atarım size de konuya yazdığıma dair...

mayDonos
21-10-2012, 12:50:51
günceldir

mayDonos
21-10-2012, 18:21:05
güncel..

ant07
22-10-2012, 07:04:33
Güncel :)
Mesajım bulunsun bir tane alabilirim

JustFeel
22-10-2012, 15:49:50
Arkadaşlar ürün bugün kargo ile geldi.

artıları : Ürün kesinlikle birebir yapılmış üzerinde ki her tuş çalışıyor.
Ön kamerası ve arka kamerası çalışıyor. Arka kamerası 5 mp ama yeterli.
wireless var.
app. store ve i tunes var.
açılış ve kapanışta apple logosu çıkıyor.
ürün orjinal iphone 4s kutusunda geliyor.
iphoneda olan bir çok uygulama var. Zippo çakmak , talking tom and cat , angry birds , fruit ninja gibi...
Kısacası orjinali ile tek farkı işletim sistemi.
orjinalindeki gibi micro sim ile çalışıyor. Ben 1 tlye kestirdim :)
eksileri:Bazı yerlerdeki kelimeler Türkçeye çevrilmemiş.
menü geçişlerinde bazen takılma oluyor.

Fiyat: 5 yıldız
performans: 3 yıldız ( takılmalar bazen can sıkabiliyor.ama genellikle ilk açılışta oluyorlar.)
kalite: 5 yıldız
benzerlikler: yıldızlı 5 ( çakma olduğunu anlamak imkansız.)

mayDonos
22-10-2012, 18:07:40
Arkadaşlar ürün bugün kargo ile geldi.

artıları : Ürün kesinlikle birebir yapılmış üzerinde ki her tuş çalışıyor.
Ön kamerası ve arka kamerası çalışıyor. Arka kamerası 5 mp ama yeterli.
wireless var.
app. store ve i tunes var.
açılış ve kapanışta apple logosu çıkıyor.
ürün orjinal iphone 4s kutusunda geliyor.
iphoneda olan bir çok uygulama var. Zippo çakmak , talking tom and cat , angry birds , fruit ninja gibi...
Kısacası orjinali ile tek farkı işletim sistemi.
orjinalindeki gibi micro sim ile çalışıyor. Ben 1 tlye kestirdim :)
eksileri:Bazı yerlerdeki kelimeler Türkçeye çevrilmemiş.
menü geçişlerinde bazen takılma oluyor.

Fiyat: 5 yıldız
performans: 3 yıldız ( takılmalar bazen can sıkabiliyor.ama genellikle ilk açılışta oluyorlar.)
kalite: 5 yıldız
benzerlikler: yıldızlı 5 ( çakma olduğunu anlamak imkansız.)

teşekkrler

ZycroniC
22-10-2012, 18:13:32
hayırlı satıslar hocam mesaj yazımı nasıl kolay mı bide simdi alsak ne zamana elimize geçer...

JustFeel
22-10-2012, 21:48:54
hayırlı satıslar hocam mesaj yazımı nasıl kolay mı bide simdi alsak ne zamana elimize geçer...

Ben arkadaştan ürünü aldım dediğim gibi cihaza 10 üzerinden 9 puan veriyorum. Tek kötü noktası menüde olan takılmalar hocam. Mesaj yazması ve internete bağlanması çok güzel...

mayDonos
23-10-2012, 03:18:57

aynı gün kargoya veri,yorum