PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gülaylar'dan aldığım tektaş yüzüğü satıyorum " Altındır "

Melancolya
15-09-2012, 08:49:05
Merhabalar ,

Gülaylar mağazası vatan caddesi historia avm'den almış olduğum tektaş yüzük var elimde arkadaşlar birisine takacaktık ama olmayınca malesef öyle duruyor evimde

14 AYAR ALTINDIR

HAKİKİ GERÇEK TEKTAŞTIR

21.03.2012 tarihinde alındı

MAĞAZA ADI : SN00697791

ALDIĞIM FİYAT : 275 TL

Şuan ki fiyatı daha pahalı orada ancak sordurabilirsinizde istediğiniz gibi.

SATIŞ FİYATIM : 175 TL

ZARAR : 100 TL

Sevgilinize hediye edebilirsiniz , içerisinde kutusu özel kücük kutusu dahilinde

GARANTİ BELGESİ

HERŞEYİ DURMAKTADIR

HİÇ AMA HİÇ KULLANILMAMIŞTIR BİLGİNİZE 175 TL 'dir

Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun fotoğraf olarak fotoğraf çekemiyorum zaten alacak kişiye nasıl olsa kargoyu yollacağım

YÜKSEK TİCARETLİ KİŞİLERE GÖNDERİM YAPILIR , KONTROL EDİLİR DAHA SONRA ÖDEMESİ YAPILIR PROBLEM DEĞİL

YÜZÜK PARMAK ÖLÇÜSÜ : 11 BUCUKTUR

jackal
15-09-2012, 09:09:45
bilader eminmisin tek taş olduğuna, bu fiyata tek taş hiç görmedim ben, pırlanta nın sertifikası filan var mı ?

Melancolya
15-09-2012, 09:15:13
bilader eminmisin tek taş olduğuna, bu fiyata tek taş hiç görmedim ben, pırlanta nın sertifikası filan var mı ?

sertİfİkasi , garantİsİ herŞeyİ durmaktadir bekleyİn lİnk atacagim ana sİtesİnden yÜzÜgÜ bulup.

Ysm
15-09-2012, 09:19:04
Ürün gôrseli eklermisiniz ve yüzüğün parmak ölçüsü kaç?

Melancolya
15-09-2012, 09:21:08

Buyrun hocam : https://www.gulaylar.com/Detay/SN00697791/01/Gulaylar-Altin--14K-yesil-beyaz-Altin-Tek-Tas-Bayan-Yuzuk.html

Ürün gôrseli eklermisiniz ve yüzüğün parmak ölçüsü kaç?

hocam buyrun : https://www.gulaylar.com/Detay/SN00697791/01/Gulaylar-Altin--14K-yesil-beyaz-Altin-Tek-Tas-Bayan-Yuzuk.html

Yüzügün parmak ölcüsü isteğe göre ayarlanabiliyor tam olarak kaçtı ona bakmam lazım hocam ciddi alıcı iseniz bir kağıtta yazıyordu arayıp bulmam lazım

Ysm
15-09-2012, 10:14:05
rica etsem net ölçüsünü öğrenebilirmiyim açaba ciddi alıcıyım fiyatta ufak birşey yaparsanız sanalpazar üzerinden almak isterim. komisyonu ödemek şartı ile.

GokhanKara
15-09-2012, 10:21:20
Gerçek pırlanta ve : ALDIĞIM FİYAT : 275 TL
imkansız bu söylediğiniz.Resimden gördüğüm kadarıylada tek taş yazıyor.
Pırlanta yüzük yazmıyor yani bu tarz yüzüklere bizim ülkemizde tek taş derler.

Eğer gerçek pırlanta ise bile karatı düşük olma sebebi ile 275 TL almışsınızdır hocam.

Sertifikasıda iş yapmaz , alırken 500 alırsınız satarken 300 e zor satarsınız.
6 yıldır bu işin okulunu okudum , sektöründe çalıştım.Varsa bir sorusu olan cevaplayabilirim.

Hayırlı satışlar .

Melancolya
15-09-2012, 10:26:25
rica etsem net ölçüsünü öğrenebilirmiyim açaba ciddi alıcıyım fiyatta ufak birşey yaparsanız sanalpazar üzerinden almak isterim. komisyonu ödemek şartı ile.

Tamam hocam onu derhal öğrenip size geri dönüş yapacağım

Gerçek pırlanta ve : ALDIĞIM FİYAT : 275 TL
imkansız bu söylediğiniz.Resimden gördüğüm kadarıylada tek taş yazıyor.
Pırlanta yüzük yazmıyor yani bu tarz yüzüklere bizim ülkemizde tek taş derler.

Eğer gerçek pırlanta ise bile karatı düşük olma sebebi ile 275 TL almışsınızdır hocam.

Sertifikasıda iş yapmaz , alırken 500 alırsınız satarken 300 e zor satarsınız.
6 yıldır bu işin okulunu okudum , sektöründe çalıştım.Varsa bir sorusu olan cevaplayabilirim.

Hayırlı satışlar .

Hocam benim aldığım o linktekidir herneyse bilmiyorum ama taşı sahte falan değil , sonuç olarak gülaylar sahte taş kullanmaz

kontrex
15-09-2012, 10:32:30
Gülaylar'ın sayfasında bu yüzük için zaten "PIRLANTA" demiyor!
Yüzük "Tektaş" tır. Ancak pırlanta değildir.
Pırlanta Sertifikası olduğuna eminmisiniz?

Melancolya
15-09-2012, 10:37:10
Gülaylar'ın sayfasında bu yüzük için zaten "PIRLANTA" demiyor!
Yüzük "Tektaş" tır. Ancak pırlanta değildir.
Pırlanta Sertifikası olduğuna eminmisiniz?

Hocam tektaş yüzük olarak konu başlığındada belirttim , elimdeki sertifika pırlanta değil yanlış söylediysem affola.

Yüzük tektaş ... birde fotoğraf çekip atabilsem keşke , dediğim gibi ticareti olan birisine gönderilir kontrol ederler ...

Maharaja
15-09-2012, 10:38:55
pırlanta diyemi aldınız siz bunu? :) açıkçası dusunmek bile ıstemıyorum boyle bırsey.

GokhanKara
15-09-2012, 10:39:34
Hocam tektaş yüzük olarak konu başlığındada belirttim , elimdeki sertifika pırlanta değil yanlış söylediysem affola.

Yüzük tektaş ... birde fotoğraf çekip atabilsem keşke , dediğim gibi ticareti olan birisine gönderilir kontrol ederler ...

Şimdi oldu işte.Elinizdeki sertifika altının yani yüzüğün sertifikasıdır.Tek taş deniliyor demiştim.
Taşı pırlanta değil yani bunun kanıtına vardık.

kontrex
15-09-2012, 10:43:43
Merhabalar ,

Gülaylar mağazası vatan caddesi historia avm'den almış olduğum tektaş yüzük var elimde arkadaşlar birisine takacaktık ama olmayınca malesef öyle duruyor evimde

14 AYAR ALTINDIR

HAKİKİ GERÇEK PIRLANTADIR

21.03.2012 tarihinde alındı

MAĞAZA ADI : SN00697791

ALDIĞIM FİYAT : 275 TL

Şuan ki fiyatı daha pahalı orada ancak sordurabilirsinizde istediğiniz gibi.

SATIŞ FİYATIM : 175 TL

ZARAR : 100 TL

Sevgilinize hediye edebilirsiniz , içerisinde kutusu özel kücük kutusu dahilinde

GARANTİ BELGESİ

HERŞEYİ DURMAKTADIR

HİÇ AMA HİÇ KULLANILMAMIŞTIR BİLGİNİZE 175 TL 'dir

Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun fotoğraf olarak fotoğraf çekemiyorum zaten alacak kişiye nasıl olsa kargoyu yollacağım

YÜKSEK TİCARETLİ KİŞİLERE GÖNDERİM YAPILIR , KONTROL EDİLİR DAHA SONRA ÖDEMESİ YAPILIR PROBLEM DEĞİL

Konunuzda yazan bu "HAKİKİ GERÇEK PIRLANTADIR" ifadeyi "PIRLANTA DEĞİLDİR" şeklinde değiştirin.

Melancolya
15-09-2012, 10:46:39
Pırlanta değilde tektaş yazacaktım uykusuzluk hocam 2 günün uykusuzlugu var kusura bakmayın , yanlıs yazmısım hemen düzeltiyorum

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:46:39 -->-> Daha önceki mesaj 10:44:46 --

Şimdi oldu işte.Elinizdeki sertifika altının yani yüzüğün sertifikasıdır.Tek taş deniliyor demiştim.
Taşı pırlanta değil yani bunun kanıtına vardık.

Hocam işte uykusuzluk :) ama sonuc olarak mükemmel bir yüzük

TarikYildiz
15-09-2012, 11:03:02
Pırlanta yüzükler satarken para eder iade etmek isterseniz 4 / 1 fiyatına ancak gider. Pırlantada orantısız kar oranı vardır.

Melancolya
15-09-2012, 11:14:22
Pırlanta yüzükler satarken para eder iade etmek isterseniz 4 / 1 fiyatına ancak gider. Pırlantada orantısız kar oranı vardır.

Hocam satış alış fiyatları 150 tl kiraları pahalı diye sırf o fiyata satıyorlar ve alıyorlar.

Ama ben hakkı olduğunu düşünmüyorum bu yüzden 175 tl satmayı düşünüyorum

doğruya doğru yalan yok açık açık söylüyorum

melmur
15-09-2012, 12:02:05
Gülaylara geri satmayı denediniz mi alıyorlar.

Melancolya
15-09-2012, 12:07:00
Gülaylara geri satmayı denediniz mi alıyorlar.

Yok denemedim hocam , oraya kadar gidemem zaten gidersemde niye aldın satıyon geri hesabına utanırım.

melmur
15-09-2012, 12:52:31
Utanılacak birşey değil, ünviersitede harç paramı çıkarıyorum dersiniz yani illaki bahane bulunur kesin geri alıyorlar bilginiz olsun.

Melancolya
16-09-2012, 14:19:55
Utanılacak birşey değil, ünviersitede harç paramı çıkarıyorum dersiniz yani illaki bahane bulunur kesin geri alıyorlar bilginiz olsun.

o zaman bir deneyeyim olmadı burdan satışa devam ederim :)

Melancolya
20-09-2012, 18:12:12
Konu açıktır

Parmak ölcüsünü ögrendim : 11 BUCUK muş arkadaşlar