PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Youtube'un Yeni Para Kazanma Şartları

sceeplock2
16-05-2017, 13:04:32
Daha önce konusu açılmışsa affola
https://i.hizliresim.com/Qam51g.jpg
Youtube Para Kazanmayı açmak için yeni bi şart eklemiş. Spamcıların işi gün geçtikçe zorlaşıyor.

se_video
16-05-2017, 13:36:02
Günaydın diyecem ayıp olacak :D Haftalardır böyle bu zaten.

kuleli
16-05-2017, 13:46:43
Spamcıların işi uzun vadede her alanda kapanacaktır. Özgün, sabırlı olanlar ise uzun vadede çok kazanacaklardır. 15 yıldır bu işlerdeyim. Her alanda bu böyle oldu.

Önce google'dan para kazanmaya başladık. Spamcılar parayı vurdu. Şimdi ise spam bitti, özgün sabırlı insanlar parayı kazanıyor. Spamcılar yaf bunlar nasıl seo yapıyor diyor.

Sonra facebook sayfalar geldi. Facebook sayfalarda özgün içerik üretmeyenler, spam linkleri basanlar parayı kazandı. Şimdi facebook özgün ve kaliteli içerik üretmeyen sayfaları geriye attı.

Youtube yine aynı.

Kısacası kısa vadeden pra kazanmayı hayal etmeyin. Uzun vadede sevdiğiniz işi yapın. Kullanıcıya yönelik çalışın, onların ne istediğini dinleyin. Gerisi boş

Bu arada konu sahibine filan değil genel olarak yazdım:) Son bir kaç gündür bunları düşünüyordum denk geldi.

sceeplock2
16-05-2017, 16:15:12
Günaydın diyecem ayıp olacak :D Haftalardır böyle bu zaten.

Yeni bişey sandım bende hocam :D Daha yeni gördüm. Konusunuda görmeyince dedim açiyim dedim

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15:12 -->-> Daha önceki mesaj 15:04:37 --

Spamcıların işi uzun vadede her alanda kapanacaktır. Özgün, sabırlı olanlar ise uzun vadede çok kazanacaklardır. 15 yıldır bu işlerdeyim. Her alanda bu böyle oldu.

Önce google'dan para kazanmaya başladık. Spamcılar parayı vurdu. Şimdi ise spam bitti, özgün sabırlı insanlar parayı kazanıyor. Spamcılar yaf bunlar nasıl seo yapıyor diyor.

Sonra facebook sayfalar geldi. Facebook sayfalarda özgün içerik üretmeyenler, spam linkleri basanlar parayı kazandı. Şimdi facebook özgün ve kaliteli içerik üretmeyen sayfaları geriye attı.

Youtube yine aynı.

Kısacası kısa vadeden pra kazanmayı hayal etmeyin. Uzun vadede sevdiğiniz işi yapın. Kullanıcıya yönelik çalışın, onların ne istediğini dinleyin. Gerisi boş

Bu arada konu sahibine filan değil genel olarak yazdım:) Son bir kaç gündür bunları düşünüyordum denk geldi.
Çok güzel anlatmışsınız hocam. Bencede uzun vadeye bakınca dediğiniz gibi oluyor.

se_video
16-05-2017, 18:05:24
spamciler 10bin izlenim için psam yapmaz :) 10 bin izlenim demek 10-20 TL kazanç demek.