PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yorum toplama?

UfuX
03-05-2017, 15:20:39
Selamlar, arkadaşlar YouTube'de çekiliş falan yapıyorum ancak çok yorum geliyor ve tek tek toplayıp çekiliş sitesine yazmam zor. Bunun için bir uygulama gibi bir şey mi ne varmış, video altındaki bütün yorumları falan topluyormuş, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Teşekkürler.

xxx786
03-05-2017, 15:26:25
Ben de kendi sitemde çekiliş düzenledim. 800 den fazla kişi katılmıştı. Yorumlardaki isim listesini forumdan bir arkadaşın verdiği kod ile aldım. İlgili sitemin sayfasında crome'da incele dedim gerekli yere kodu yapıştırdım. sadece isimler çıktı. Aynı kodu youtube'da denedim olmadı şimdi. Koddan anlayan youtube göre olan kodu verse yaparsın sanırım.

onureroglu
03-05-2017, 15:26:59
bende yakında bir çekiliş yapacağım facebook üzerinden. umarım bilen biri vardır benim içinde lazım olanbir durum. konu takip..

rkopuk
03-05-2017, 15:50:21
Araştiriyorum. çok kolay bi yöntemi var onun bulunca yazacağim burdan

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50:21 -->-> Daha önceki mesaj 15:46:34 --

Selamlar, arkadaşlar YouTube'de çekiliş falan yapıyorum ancak çok yorum geliyor ve tek tek toplayıp çekiliş sitesine yazmam zor. Bunun için bir uygulama gibi bir şey mi ne varmış, video altındaki bütün yorumları falan topluyormuş, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Teşekkürler.

tek bir videodan çekmek için: http://www.sandracires.com/en/client/youtube/random.htm

url yi yapıştırın . bütün yorumları taradıkan sonra randomly pick winner a basın ve random seçsin.

UfuX
03-05-2017, 16:57:49
Araştiriyorum. çok kolay bi yöntemi var onun bulunca yazacağim burdan

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50:21 -->-> Daha önceki mesaj 15:46:34 --

tek bir videodan çekmek için: http://www.sandracires.com/en/client/youtube/random.htm

url yi yapıştırın . bütün yorumları taradıkan sonra randomly pick winner a basın ve random seçsin.

Harikasın hocam, teşekkür ederim! R10+

emrecanondes
02-07-2017, 20:10:32
Teşekkürler hocam