PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YouTube oyun videolarında webcam olarak araç içi kamerası?

ahmetislamoglu
19-01-2017, 23:52:02
Selamun Aleykum forum üyeleri.

Ben YouTube işinde profesyonel olamadığım için profesyonellere bir soru yöneltmek istiyorum. HD kayıt yapabilen 40₺ - 60₺ fiyatlarda araç içi kamerası alıp PC'ye taksam görüntü açısından iyi performans alabilir miyim? HD kalitede kameraya sahip ortalama bir telefonun kalitesinde video ve fotoğraflar alabilir miyim?

Düzenleme: Bu araç içi kameralarını WEBCAM olarak kullanabilir miyim?

Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen!

mezsondra
20-01-2017, 05:34:00
Araç içi kameraları webcam olaraktan kullanmaktan kastın nedir? bu kameralar ile videoyu çekip sonra bir editleme probramı ile videona koyabilirsin, iki video olmuş olur sonra bunları birleştirirsin.
ama bu kameralardan normal webcam gibi anlık olarak görüntü alamazsın pc üzerinden,
skype üzerinden konuşamazsın mesela..

ahmetislamoglu
20-01-2017, 15:14:14
Araç içi kameraları webcam olaraktan kullanmaktan kastın nedir? bu kameralar ile videoyu çekip sonra bir editleme probramı ile videona koyabilirsin, iki video olmuş olur sonra bunları birleştirirsin.
ama bu kameralardan normal webcam gibi anlık olarak görüntü alamazsın pc üzerinden,
skype üzerinden konuşamazsın mesela..

Anladım. Zaten öğrenmek istediğim de buydu. Fakat video ve fotoğraflarda görüntü kalitesi nedir? Bilen biri yardımcı olabilir mi?