Aspire
Koineks
 • 03-12-2016, 13:13:25
  #1
  1/2
  Ios 10 için Jaılbreak Hakkında Herşey
  Ios 10 Jailbreak Nasıl Yapılır, Hangi cihazlarda Stabil çalışır, Nereden indirilir sorularının cevabını irdeleyeceğimiz bu yazımızda size detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız. Fakat baştan uyaralım bu işlere çok yabancı iseniz veya yazıyı tam okumadan işe dalmayı düşünüyorsanız cihazınızın içindeki verilere elveda diyebileceğinizi hatırlatmak isterim.

  İhtiyacınız Olan Dosyalar

  İndir


  Jailbreak nedir?

  Ios sistemlerinin en büyük sıkıntısı olan harici uygulama yüklenememesi sorununa bir nebzede olsa çözüm üretebilen bir programdır. Türkçe karşılığı firar, kaçış anlamlarına gelen bu uygulama size apple katı kurallarından kurtulmanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede app store harici ios uygulamaları indirip kurabilirsiniz. Android sistemlerinde olan harici marketler bularak daha zengin uygulamalara erişmeniz mümkündür. Güvenliğim tehlikeye girermi diye düşünenlerden iseniz applee cihazlarında bu çok büyük bir sorun

  Uyumluluk – Tüm iOS 10, iOS 10.0.1, 10.0.2 iOS iOS 10.0.3 64-bit ve 32-bit) cihazlarda jailbreak uygulamasını kullanabilirsiniz.
  64-bit aygıt listesi –
  iPhone 6s Artı, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPad Air 2, iPad Air, iPad Mini 4, iPad Mini 3, iPad Mini 2, 9.7 inç iPad Pro, 12.9- inç iPad Pro
  Iphone 7 için kullanımı uygun değildir. Iphone 7 jailbreak kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekiyor.
  jailbreak Yapmadan önce ilk Yapılması Gerekenler
  iOS 10 sürümü ile Jailbreak işlemini başlatın. Jailbreak başlamadan önce, iOS 10 cihazınızı yedeklemenizi öneririz.
  – Dokunmatik Kimliği ve şifreyi devre dışı bırakın.
  – Uçak modunu etkinleştirin.
  – Iphnone Bul özelliğini Devre Dışı Bırakın.
  iPhone – iOS 10 mevcut iPhone 5 ve tüm son iPhone modelleri. Hala bir iPhone 4S kullanıcı iseniz telefonunuzu değiştirmek zamanıdır. . Fakat iOS 9.3.2 /9.3.3 beta iPhone 4S desteklenen

  iPad’ler – iOS 10 iPad 1,2,3 ve Mini 1. hariç tüm iPad’ler destekler

  Adım Adım Jailbreak Nasıl Yapılır
  Jailbreak uygulamasını doğru yapmak için aşağıdaki adımları takip edin. Eğer Jb başarısız olursa adımları tekrar yapın.

  Adım 1 – Cihazınızın modeline göre Pangu iOS 10 Jailbreak yazılımı ve iOS 10 IPSW dosyasını indirin

  Adım 2 – Exe dosyasını masaüstünüze çıkartın. (Mac Kullanıcıları için Dosya uzantısı Dmg’dir ) Iphone cihazınızın veri kablosunu kablosu kullanarak bilgisayara cihazınızı bağlayın.
  Adım 3 – Program cihazınızı ve ios sürümünüzü otomatik algılayacaktır. Devam düğmesi belirince tıklayarak sonraki aşamaya geçin.
  Adım 4 – “İleri” butonuna tıklayın. Masaüstünüze indirilen iOS 10 IPSW dosyasını sürükleyin.
  Adım 5 – IPSW dosyasını seçmek için “Select IPSW” butonuna tıklayın. Cihazınızın modeline göre doğru IPSW dosyasının karşınıza çıkması gerekir.
  Adım 6 – Pangu Jailbreak programı iOS 10 IPSW dosyasınını değiştirmeye başlayacaktır. Bu süreç yaklaşık 5 dakika kadar sürmektedir.
  Adım 7 – Değiştirilmiş IPSW dosyasını kullanarak iOS cihazınıza geri yükleme yapılacaktır. Bunun için “Restore” butonuna tıklayın ve birkaç dakika daha bekleyin

  Yazının Devamı ve Videolu Anlatım için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  http://www.ucretsizprogram.org/tekno...ilbreak-indir/
  Ücretsiz ve Yasal Program İndirme Sitesi - www.ucretsizprogram.org
 • Sponsor Reklam