5700 TL / 4500TL+ / 3800TL+ Gelirli Hazır Hesaplar AdMob Uygulama/Oyun hesapları satılık. - Sayfa 48
Google Fan Webmaster Forum

Geri git   Google Fan Webmaster Forum > >
Site Analiz Uzman Ara Sosyal Gruplar Makaleler Sosyal Gruplar Forumları Okundu Kabul Et Favoriler

Android & IOS Uygulama Geliştirme Uygulama Programlama ile ilgili sorunlar hazır kodlar.E Ticaret Paketleri

User Tag List


Konu Kapatılmıştır
LinkBack Seçenekler
  424  
Alt 17-02-2017, 11:01:34
 
Standart
Alt segment günlük 10 TL / 35 TL arası hesaplar hakkında bilgi ve son fiyatları hakkında pm alabilir miyim?
______________________________________________________

Web Tasarım
Sponsored Links
  425  
Alt 17-02-2017, 14:19:40
 
Standart
Güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaş. Sözünün arkasında duruyor. kazandırmadığı takdirde ya da ters bir durum olması halinde her türlü desteği veriyor.
sonokey bunu beğendi.
  426  
Alt 18-02-2017, 20:49:35
Üyeliği durduruldu
 
Standart
Günlük alt segment ve üst segment hesapları listeye eklenmiştir detaylar için P.M. atabilirsiniz.
  427  
Alt 18-02-2017, 21:52:06
 
Standart
Bol kazançlar.

Uygulama bilgilerini detay-fiyat olarak pm atar mısınız?
Teşekkürler
  428  
Alt 18-02-2017, 22:32:54
 
Standart
üst ve alt segmentlerle alakalı pm alabilirmiyim tşkler.
  429  
Alt 19-02-2017, 12:18:42
 
Standart
Merhabalar,

10-35 olan hesap için fiyat bilgisi alabirlir miyim lütfen?
______________________________________________________

Adsense gelirli siteler alınacaktır. Detaylı bilgiyi ÖM olarak gönderiniz.
  430  
Alt 19-02-2017, 12:22:22
 
Standart
Elinizde kalan hesapların detaylı bilgilerini alabilir miyim. Kolay gelsin.
  431  
Alt 19-02-2017, 18:00:06
Üyeliği durduruldu
 
Standart
Alıntı:
SteersMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar,

10-35 olan hesap için fiyat bilgisi alabirlir miyim lütfen?
Alıntı:
hakanharputlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
üst ve alt segmentlerle alakalı pm alabilirmiyim tşkler.
Alıntı:
sporzin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bol kazançlar.

Uygulama bilgilerini detay-fiyat olarak pm atar mısınız?
Teşekkürler
Alıntı:
webvemobil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elinizde kalan hesapların detaylı bilgilerini alabilir miyim. Kolay gelsin.
Merhaba,

Eimde ki orta segment ve üst segment hesapların fiyatlarını yolladım.

Hesap fiyatları 1.400 TL ile 16.00 TL arası değişkenlik gösteriyor buna göre en uygun hesabı belirlerseniz yardımcı olabilirim.

Detaylar için Lütfen skype adresimi ekleyiniz;

Skype adresim: R10sonokey
By_Muzo bunu beğendi.
Sponsored Links
  432  
Alt 21-02-2017, 13:52:47
 
Standart
Alıntı:
sonokey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hazır Hesap! Kazançlı Mobil Uygulama & Oyun Satışı Konusuna Hoşgeldiniz!
(PAKET SATIŞ KONUSU DEĞİLDİR, HAZIR HESAP SATIŞI KONUSUDUR!) Yalnızca Skype Adresi: R10sonokey üzerinden hizmet verilmektedir PM atmayın Lütfen Skype ekleyin

Yalnızca ciddi alıcılar Skype: R10sonokey veya P.M. ile dönüş yaparlarsa sevinirim skype adresim: r10sonokey

Detayları P.M., Skype üzerinden görüşebiliriz, Telefondan aramayın unutmayın ki söz uçar, yazı kalır yalnızca skypedan ekleyin skype yoksa e-posta atabilirsiniz veya www.mobilure.com/register.php kayıt olup destek talebi açabilirsiniz.

Tüm satışlarım da fatura isteseniz de, istemeseniz de kesiyorum! Vergi vatandaşlık görevidir.

Nasıl satıyorum? Pinli AdSense satışı falan yapmıyorum yalnış anlaşılmasın komple sizin adınıza sıfırdan AdMob hesabı veriyorum (veya varsa Pinli & Pinsiz AdSenseniz üzerinden AdMob alıp size transfer yapıyorum) dilerseniz +ek ücretle uygulamaların kaynak kodlarını verebiliyorum isterseniz oyunları da ek ücretle satın alabilirsiniz. Tüm uygulama ve oyunlarım: (multiple lisans ve telifsizdir)

AdMob/AdSense hesabını adınıza alıp veriyorum (Pinli AdSense satışı yapmıyorum komple uygulamanın kazançlı hesabını sıfırdan adınıza hazırlayıp veriyorum)

Neden satıyorum? Hesapları satma sebebime gelince kendimce mükemmel olduğunu düşündüğüm bir mobil oyun ve proje üzerin de çalışıyorum sürekli yazılım ve reklam harcamaları yapmaktayım bu nedenle yatırımıma finans ihtiyacımdan dolayı hesapları çok, çok cüzi rakamlara satıyorum uygulama veya oyunlarım acil satılık değildir! satılmasa da olur diyebileceğim düzenli ödeme alan hesaplardır bu nedenle pazarlık teklif etmeyiniz lütfen çok rica ediyorum bu hesapları bu gelirlere getirene kadar binlerce lira para ve emek harcıyorum.

Kimlere sattım? (Ref.)

@Gurul - Aylık 1500-2000 TL gelirli hesap sattım.@Cheyenne - Aylık 800-1000 TL gelirli hesap sattım.http://www.mobilure.com/register.php - üzerinden kurumsal internet siteme kayıt olarak destek & yardım talebi oluşturabilir veya sorularınızı iletebilirsiniz ekstrem durumlar olmadıkça ve e-posta adresinizi doğru bir şekil de girip onayladıysanız asgari 8 azami 24 saat içerisin de yanıt verilir.

Hazır Kazançlı Uygulamaların Son 1 Aylık Gelirleri.

Hesap 0:
Günlük 65 - 70 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")Hesap 1:
Günlük 85 - 90 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")Hesap 2: (Forum dışından bir arkadaşımıza satılmıştır)
Günlük 135 - 140 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")Hesap 3: (Satıldı)

Günlük 115 - 120 TL- İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")


Hesap 4:

Günlük 15 - 20 TL - "hesap satıldı" @ekrm > adlı forumdaşımız tarafından alındı.Hesap 5: (Satıldı)

Günlük 139 - 140 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")Hesap 6 - Satıldı

Günlük 113 - 120 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")Skype adresim: r10sonokey

Hesap 8 - Satıldı

Günlük 280 - 300 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")Hesap 9:

Günlük 50 - 60 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")


Alt segment günlük 10 TL / 35 TL arası hesaplar (YENİ!)

Hesap 17:

Hesap 18:

Hesap 19:

Hesap 20:


İzmir de olmanız halin de görüşmeye gelmeden 2 gün önce durumlarımın müsaitliğine göre randevu alabilirsiniz yüz, yüze satış gerçekleştirebileceğim satışlardır hesaplarım temizdir en yenisi 2 aylık ödeme almış hesaplardır fakat AdSense satmak yasak olduğu için sıfırdan tüm kullanıcılarıyla adınıza taşıyacağım buna göre sizin de AdSense ile kötü bir maziniz olmamalıdır.


Hesaplarda ki oyunlar re-skin / özgün şeklindedir, uygulamalar ise klon mantığında kimisi nicelikten. kimisi nitelikten kazanmaktadır buna göre çalışmayan uygulama (nicelikli) dahi olsa indirmeden, trafikten kazandırır nitelikli ise adı üzerinde niteliği olduğu için gelir getirir bunları en başından bilmenizi isterim.

Benimle ticaret yapan veya yapmayı düşünen benden uygulama almış, alacak herkes aşağıda ki şartları koşulsuz olarak kabul etmiş sayılır hukuki yada forum içi doğabilecek tüm sorunlar da bu maddeleri kabul ederek iş almış olduğunuzu unutmayın 7 punto dikkat yazıyorum kelime oyunu yoktur neyse açık, açık belirtiyorum siz de bunu bilerek iş alıyorsunuz bu şartları kabul edip sonradan şikayet açmanız durumun da ben de kendimi bu şartlar üzerinden savunurum ona göre ticaret yapalım tadımız kaçmasın lütfen düşman değil, dost kazanmaya bakalım.

Garanti ve İade Politikası İlgili URL'de ki gibidir: http://www.mobilure.com/satis-sozles...-sartlari.html ayrıca ek detayları da aşağı da belirttim


OKUMADAN HESAP SATIN ALMAYIN!

- Satın almış olduğunuz hesaplar için faturanız hazırlanır ardından tarafınıza yollanır faturamı aldım teyidinizin ardından süre başlar tarafınıza "asgari" 14-21 "iş günü" içerisin de uygulamalarınız transfer edilir transfer sürecin de her şey adınıza sıfırdan yapılır kullanıcılar sıfırdan aktarılır (kullanıcıların tamamının size yansıması ve tamamlanması bir ay kadar süreyi bulur 21 günlük sürece dahil değildir kullanıcı transferi için süreç google ve kullanıcılara bağlıdır), +yorum, yıldız hediyesi ile hesaplar teslim edilir bu süre içerisin de faturasını ve sözleşmesini alıp teyidini verenlerden 21 iş günününsonun da max. +15 iş günü süre almaktayım bu sürelerin sonun da "benden kaynaklı sebeplerle" "uygulama transferi" gerçekleşmeyen kişiler veya varsa direkt olarak iade talebin de bulunabilir iade için asgari süre 45 - 90 "iş günüdür" her iadeden -%18 K.D.V. alınmış kazanç veya yapılmış masrafların bedelini bakiyeden düşerim..


Her türlü anlaşmazlık halin de aşağıda ki hizmet sözleşmesinde ki şartları geçerli sayarım;

http://www.mobilure.com/satis-sozles...-sartlari.html

- Gelirler size yansımaya başladığı günden itibaren AdSense & AdMob hesabının tüm sorumluluğu çalınması, kapanması veya herhangi bir sebeple(banlanması) durumunda size aittir bu tür durumlar da bir defaya mahsus size başka hesap yaparız ancak hiç bir şekil de ücret geri iade yapılmaz.

- Hesap satın alırken ödemiş olduğunuz ücret bedelini "yatırım bedeli" kurtaramadan hesabın başına bir iş geldiği taktir de iyi niyetim ve ticaret ahlâkıma istinaden (çalınma, kapanma, dev sorunu, ban v.b.) her türlü sorun halin de yanlızca bir defaya mahsus iş yoğunluma göre asgari 30 iş günü ek süre alarak isteğe göre üç aşağı, beş yukarı benzer uygulama hesabı verebilirim bu hesabın da başına bir şey geldiği taktir de sorumluluk almam, geri iade veremem çünkü ben de bu hesaplara reklam masrafı yaptım bir de üzerine iade vererek zarar etmek istemem.

- Elimde ki hesapları görmek için anlaştığımız da kapora tutarını ödeyenler beğenmedim, vazgeçtim gibi hiç bir bahane ile kaporayı geri iade talebin de bulunamaz kapora, hizmet veya taşınır, taşınmaz mal (emlak) almak için gereken toplam maddi bedel tutarının ödemesi için geçici süreli satışa açık kurumu kapalı bir şekilde kapora veren kişiye rezerve etme işlemi için yapılan ön ödemeye verilen genel addır.

- Her yatırımın riskleri vardır bunları tartışır, konuşuruz isterseniz hesabı alırsınız hesaplar satmasam da olur diyebileceğim kadar güzel geliri olan düzenli ödemeler aldığım hesaplardır bu uygulamaları oyun sektörüne yüklü bir bütçe ile gireceğim ve yeni oyun projelerime finans sağlamak istediğim için satıyorum ben bu gelirlere getirene kadar sürekli reklam ve çalışmalar yaptım üzerin de emeğim var.

- Anahtar kelimeleri öğrenip iade isteyen kişiler oldu bu düşüncede ki şahıslar kendini boşuna yormasın uygulama url vermiyorum ayrıca yatırımı çıkartamadım, adsense hesabım banlandı, gelirler düştü, alırken gördüğüm gelir tablosuna yaklaşamadı vesaire gibi sorunlarla paramı geri ver falan diyecek kişiler şunu bilerek iş alsın "İADE GARANTİSİ KESİNLİKLE YOKTUR" hiç bir şekil de iade verilmez bunu bilerek hesap satın aldığınızı Lütfen unutmayın sonuçta bir yatırım yapıyorsunuz ve çok cüzi fiyatlara satın alıyorsunuz zarar da edebilirsiniz, belirtilen gelirlere hiç ulaşmayabilir de veya yıllarca kâr da sağlayabilirsiniz mobil sektör geleceğin sektörüdür! bu tür durumlar da kesinlikle iade yoktur

Lütfen dikkat; Yukarıda ki şartları koşulsuz kabul ederek hesap satın alıyorsunuz doğabilecek hiç bir problemden ne ben, ne forum yönetimi, ne de ticaret mahkemeleri sorumludur bu sorumlulukları bilerek ve hiç bir şekil de ücret iadesi yapılmayacağını kabul ederek iş aldığınızı unutmayın.

Yukarıda ki koşul, süre ve şartları her türlü durum da tek taraflı şekil de değiştirebileceğimi unutmayın bu maddeler ileri de doğabilecek yasal sorunlardan dolayı benim ve sizin haklarınızı korumak için yazılmıştır bunları en başından bilerek iş alın sonrasında kimse zarar görmesin ve mağdur olmasın.

Çok teşekkür ederim,

Saygılar, Selamlar..
Hocamla çalışmaya başladık. Allah utandırmasın
______________________________________________________

"Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa"
Konu Kapatılmıştır


SeçeneklerTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:11:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.

“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır”. H.Ş
Tüm genel soru(n) için detay & Ban Sorunları için ban reklam
radore
Datacenter
Google+

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan R10.net WebMaster Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. R10.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde R10.net yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.
GOOGLE PLAY'den
indirebilirsiniz
APP STORE'dan
indirebilirsiniz
aşk

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318