Aspire
Koineks
 • 06-01-2017, 12:24:38
  #1
  1/2
  BÜYÜK FIRSAT BÜYÜK KAMPANYA  İKİ BÜYÜK KİTAP SETİMİZ 50 TL
  INSTAKİTAP SETİMİZİ ALAN HERKESE "SATIŞ ORTAKLIĞI KİTAP SETİ 20 TL"


  SATIŞ ORTAKLIĞI KİTAP SETİ İLANIMIZI http://www.r10.net/showthread.php?p=...post1072404500 BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ  KİTABIMIZ İLE İLGİLİ OKUYUCU YORUMLARI

  tolgasen adlı üyeden alıntı
  Hayırlı satışlar abi. Gerçekten çok kaliteli ve yararlı bilgiler içeriyor.
  yavuzselimg adlı üyeden alıntı
  öncelikle böyle bir kaynağı bizlere sunduğunuz için teşekkürler.arkadaş bu işe girmek isteyenlere süper bir kaynak hazırlamış.bu işe girmeyi düşünenlere tavsiyemdir...
  mugu adlı üyeden alıntı
  e-kitap elime ulaştığında okumaya başladım ve tek solukta bitirdim. Her şey detaylıca açıklanmış ve bu işi yapmak isteyenler için ışık tutcak bir çalışma olmuş.

  Elinize emeğinize sağlık.
  cwlerde adlı üyeden alıntı
  kitap geldi yüzeysel incelemem sonrası yorum yapma ihtiyacı hissettim ki bugün bildiğin çıktı alıp okuyacağım.

  Gerçekten kaliteli, sırf yorum yazmak için demiyorum, öyle standart bilgilerin yersiz tekrarları gibi olan bir kitap değil, kendi deneyimlerini somut örnekler ile bilgiler verdiği bir kitap olmuş.

  Bu işe girmeyi düşünenler için önce bu kitap alınıp okunmalı, ben bu işi biliyorum diyenler bile bi okumalı
  ahmetkofali adlı üyeden alıntı
  satıcının kullanıcı adını şimdi fark ettim, kendisi çok sevdiğim bir abimdir arkadaşlar gözünüz kapalı güvenebilirsiniz kesinlikle kimsenin hakkını yemedi bugüne kadar, yemezde. Eğitim setini ise inceleyip güzel bir yorum yapacağım abi, kolay gelsin.

  iyi forumlar...
  maviuan adlı üyeden alıntı
  özenerek hazırlandığı çok belli. Birkaç tane farklı sektör için bilgiler içermesi gayet güzel.
  Işime yarayacak, teşekkür ederim.
  yuzaki adlı üyeden alıntı
  tecrübe ve bilgi paha biçilmez bir hazinedir.
  Arkadaşın kitabını bir solukta okudum, ilk izlenimlerim çok olumlu. Yeni başlamayı düşünen ve işe nereden, nasıl başlayacağı hakkında karmaşa yaşayan herkes için bulunmaz bir kaynak.
  asilturk025 adlı üyeden alıntı
  sosyal medya üzerinden satış yapacak ve yapmayı düşünen arkadaşlar için çok iyi bir kaynak olmuş, tüm aşamalar akıcı ve anlaşılır bir şekilde anlatılmış emeği geçen @akdeniz1976 arkadaşa teşekkürler.
  aldimhemen adlı üyeden alıntı
  kitap mail adresime geldi. Içinde gayet işe yarar bilgiler var.elinize sağlık.
  ugno adlı üyeden alıntı
  kitap satın alındı ..arkadaş a dan z ye her şeyi üşenmemiş yazmış..güzel
  fixbl00d adlı üyeden alıntı
  bu işlerde tecrübeli olduğu yazdıklarından çok belli.güzel ve yararlı bir kitap.tavsiye ederim.
  arts adlı üyeden alıntı
  1 adet alındı, okuduk sıra uygulamada hocamızın dediği gibi eğer bu işe girmek isteyen varsa benim gibi başlangıç için klavuz niteliğinde tavsiye ederim
  saglamkazanc adlı üyeden alıntı
  kitap tam bir tecrübe kılavuzu olmuş. Hocam tüm bildiklerini açıkça anlatmış. Tedarikçileri, sattığı ürünleri hatta satış hesabını bile açıkça belirtmiş. Böyle samimice tüm bildiklerini anlatan çok az kişi var. Böyle kişileri kazanmak lazım. Emeğinize, yüreğinize sağlık.

  gt-n7100 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
  ctrl adlı üyeden alıntı
  sırf bu yorumu yapmak için girdim tekrar.
  V1 gerçekten çok güzel ve teşvik edici açıklanmıştı, böyle bir düşüncem vardı okuduktan sonra kafamdaki neredeyse tüm soru işaretleri gitti. Hocamın anlattığı şeyler için istediği fiyat gerçekten çok çok uygun, yükseltebilir bile.

  Bugün mail kutuma hocamdan yeni bir mailin geldiğini gördüm v2 başlıklı.
  Galiba dedim yeni bir versiyon çıkmış, ücretlidir ama ilkini alanlar için bir indirim vardır tema mantığı. Girdiğimde direkt v2 bana gönderilmişti, hiçbir karşılık beklemeden ve kimsenin pek açıklayıp bilgi vermeyeceği konuları apaçık yazıp göndermiş. Birde herkese tekrardan mail atmış.
  çok teşekkürler...
  dsewer adlı üyeden alıntı
  v1 v2 bir solukta okudum gerçekten çok değerli bilgiler, yüzlerce lira harcanarak elde edilemeyecek tecrübeler bizlere sunulmuş çok teşekkür ederim bizlere ışık tuttuğunuz için..
  ozcan_sarica adlı üyeden alıntı
  kitapları 1 solukta okudum. çok yararlı bilgiler var. özellikle 2.kitap piyasada arasanızda bulamazsınız.
  zeamays adlı üyeden alıntı
  kitapları bir solukta okudum. Gerçekten tebrik ediyorum. Nadir bilgilerin yanı sıra ticari sırlar da paylaşılmış ve bu herkesin yapacağı bir şey değil. Aynı zamanda motive edici bir tutum sergilenmiş ki gerçekten fayda sağlaması için yazılan bir kitap olduğu belli. Butik açmayı düşünmüyorsanız bile alın, ufkunuz genişlesin.

  Bana karşı olan tutumundan da önceliğin para değil fayda olduğunu çok net anladım. çok teşekkür ediyorum.
  teksen_06 adlı üyeden alıntı
  işin ehli desem yeri var tebrik ederim gerçekten okuduktan sonra size 2 yıllık birikimini aktardığını hissediyorsunuz. Aklınızda yoksa bile bu e-kitabı okuduktan sonra ertesi gün satış yapasınız geliyor
  lineturk adlı üyeden alıntı
  gerçekten çok çok başarılı yazılmış bir kitap serisi olmuş. Gribimden kurtulur kurtulmaz denemeye başlayacağım. Inşallah sıkılmadan usanmadan başarıya ulaşabilirim. Elinize, yüreğinize sağlık.
  ustaadam adlı üyeden alıntı
  kitabınızı okudum. Değerli bilgiler içeriyor. Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Kitapta a'dan z'ye iş anlatımı ve ticari anlamda detaylı bir anlatım mevcut, alacak arkadaşların işine yarayacağına inanıyorum.
  ArifD adlı üyeden alıntı
  Harika bi e kitap. Hersey var ve motivasyon kaynagi resmen.. aldigim rn iyi hizmet, mailime v3 gelmis ona da extra sevindim. Kolayliklar diliyorum almayi dusunenler de beklemesin bence
  puskar adlı üyeden alıntı
  Başarı başkalarının geçirdiği tecrübelerden yararlanmaktır. Demiş Vehbi Koç ve Hocamın yazdığı e-kitapda da söylediği gibi 2 yıllık tecrübesini 2 saatlik okuma süresinde size aktarıyor. Kendi adıma meraktan alıp okumak istemiştim ancak bende dahi butik işine girişme isteği uyandırdı çünkü aklında olmayan kişiler için bile basite indirgemiş. Eğer hali hazırda bu işi yapmak istiyorsanız arşivinizde bulunması gereken bir kaynak. Üstüne güncellemeleri ücretsiz göndermesi bambaşka bir avantaj. Konuların baştan sona sıralanışı, bilinenden bilinmeyene işlenmiş bu bile istenen ücretten fazlasını hak ettiğinin göstergesidir.
  ForumiN adlı üyeden alıntı
  kitaplar satın alınmıştır.
  Kitapta arkadaş herşeyi ince detayına kadar açıklamış , gerçekten bu kadar detaylı bir çalışma beklemiyordum.
  reklampaketleri adlı üyeden alıntı
  Kitapları dün indirimli fiyattan son alanlardanım.
  Resmen tüm anlatılan konular tecrübe kokuyor hocam.
  İlk defa böylesi gerçek,yaşanmış ve kulaktan dolma olmayan bilgiler paylaşılıyor.
  Bununla birlikte sizin yaptığınız gibi hiç kimse ticari sırlarını paylaşmaz.

  Gerçekten verilen emeğe ve alınan faydaya göre şu anda bile fiyatı çok makul.

  Teşekkür ederim.
  sefaburak07 adlı üyeden alıntı
  Arkadaştan kitapları aldım gayet açıklayıcı tedarikcilere kadar paylaşmış.
  Yararlı bilgiler mevcut.
  Teşekkürler.
  oser adlı üyeden alıntı
  Bir kaç gün önce aldım bende.
  Yeni yazma fırsatı buluyorum, gayet sürükleyici bir dille yazılmış ve arkadaş hakkını vermiş diyebilirim. Bütün bildiklerini anlatmış mı orasını bilemem ama, bu işi düşünenler için çok büyük yararı olacağı kesin. Sıfırdan başlayanlar için mükemmel bir kaynak denebilir, teşekkür ederim.
  cnetworks adlı üyeden alıntı
  teşekkür ederim hocam bu e-kitabı almamda herhangi bir e-ticaret düşüncesi yoktu sırf merakımdan aldım ve gördüm ki hakikatten işe yarar şeyler yayınlamışsınız instagram profilinizi de baştan sonra inceledim son fotoğraflar çok daha kaliteli olmuş ama en son yüklediğiniz foto dikkatimi çekti sanırım farkında değilsiniz ama parfüm üzerine ayağınız yansımış bilginiz olsun.

  içerik olarak değerlendirdiğimizde birçok insan için yol gösterici nitelikte kaliteli bir sunum olduğuna inanıyorum. hem önerileriniz hem de tedarikçilerin doğrudan adresinin verilmiş olması hem de size ait profilin doğrudan sunulmuş olması en güzel örneklerden biri diye düşünüyorum.

  çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  satın alan arkadaşlara da başarılar dilerim.

  satın almakla almamak arasında kararsız kalanlara da tavsiye ederim.
  kurtdizayn adlı üyeden alıntı
  Kitabı 4 gün once aldım. İyice inceledikten sonra yorum yapmayı uygun gordum. Kitabı detaylı inceledikten sonra beni acayip gaza getirdi ve butik açabilirim dedim Ancak 3.kitapta olan teknikler ile İnstagram sayfasını büyütüp ona göre butik çalışması yapma fikri daha mantıklı geldi. Sizde kitapları okumaya başlayınca ne demek istediğimi anlayacaksınız. Kitapta o kadar çok ince ve önemli detaylar verilmiş ki vay be dedim her şeyi tam anlamıyla anlatmış helal olsun dedim Bu kitabı alıp sadece okumak için alacaksanız almayın. Ancak kitabı alıp adım adım uygularsanız başarıya ulaşacağınızı düşünüyorum. Kitabı aldım okudukça okuyasım geliyor Neyse konuyu çok da dağıtmadan İnstagram ile butik açma kitabını kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Mesut78 adlı üyeden alıntı
  Kitap satın alınmıştır altın değerinde bilgiler gerçekten anlatım vs. çok güzel ihtiyacı ve eksikleri olanların kesinlikle kaçırmaması gereken bir kitap şiddetle öneriyorum.
  Arshavin adlı üyeden alıntı
  Butik açmak konusunda olan kitabın henüz sadece 15 sayfasını okudum. Şuan bile işe girmek için inanın cesaretim arttı. Eğer bu işlere girmeyi planlıyorsanız ve bilginizi yetersiz buluyorsanız mutlaka okumalısınız diye düşünüyorum. Arkadaşa tekrardan teşekkür ederim.
 • Sponsor Reklam
 • 06-01-2017, 12:29:08
  #2
  1/2
  Referans için PM alabilir miyim?
  Tesla Türkiye
 • 06-01-2017, 12:32:29
  #3
  1/2
  referans için detaylı pm alabilir miyim hocam
  İletişim : PM
 • 06-01-2017, 12:36:10
  #4
  1/2
  Satıcının kullanıcı adını şimdi fark ettim, kendisi çok sevdiğim bir abimdir arkadaşlar gözünüz kapalı güvenebilirsiniz kesinlikle kimsenin hakkını yemedi bugüne kadar, yemezde. Eğitim setini ise inceleyip güzel bir yorum yapacağım abi, kolay gelsin.

  İyi forumlar...
  Tesla Türkiye
 • 06-01-2017, 12:36:55
  #5
  1/2
  referans için detaylı pm alabilir miyim
 • 06-01-2017, 12:37:05
  #6
  1/2
  referans olabilir miyim
 • 06-01-2017, 12:37:26
  #7
  1/2
  referans olabilirmiyim
 • 06-01-2017, 12:39:50
  #8
  1/2
  referans olabilir miyim?
  Instagram Hizmetleri
 • 06-01-2017, 12:46:04
  #9
  1/2
  AhmetKofali adlı üyeden alıntı
  Satıcının kullanıcı adını şimdi fark ettim, kendisi çok sevdiğim bir abimdir arkadaşlar gözünüz kapalı güvenebilirsiniz kesinlikle kimsenin hakkını yemedi bugüne kadar, yemezde. Eğitim setini ise inceleyip güzel bir yorum yapacağım abi, kolay gelsin.

  İyi forumlar...
  Teşekkür ederim Ahmet kardeşim, sende yıllarca güzel işler yaptın. Kıymetli bir arkadaşsın.

  --R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:46:04 -->-> Daha önceki mesaj 11:45:23 --

  yunusemrekartal adlı üyeden alıntı
  referans için detaylı pm alabilir miyim hocam
  GoogleChrome adlı üyeden alıntı
  referans için detaylı pm alabilir miyim
  ~Aykut adlı üyeden alıntı
  referans olabilir miyim
  c1m2 adlı üyeden alıntı
  referans olabilirmiyim
  Mugu adlı üyeden alıntı
  referans olabilir miyim?
  Mail adreslerinize gönderim yapıldı.
  Instagram butiği açmak, takipçi artırmak EKİTAP