Aspire
Koineks
 • 28-05-2014, 23:34:14
  #1
  1/2
  Merhaba arkadaşlar 8 haziranda kısmetse nişanlanıyorum buna binaen nişan alışverişi yapmak için biraz araştırma yaptım ve bir sürü masrafa girerek erkek için nişan bohçasını tamamladım. Kısıtlı bütçem ile ince eleyip sık dokuyarak hiç aşikar olmadığım ürünlerle içli dışlı olmak zorunda kaldım. Herşeyin en ucuzunu ve en kalitelisini almak zorundaydım.

  Hepinizin evinde annenizden yada ailenizde evlenen birinden kalma kocaman bir sandık vardır. Artık eskiden olduğu gibi gelin tarafı yada erkek tarafı birbirine o kocaman sandıklardan götürüp getirmiyor. Yeni evlenen çiftler seyehate balayına çıkarken kullanışlı olması bakımından birbirlerine çok kaliteli birer valiz alıyorlar.

  Aşagıdaki valizde benim kız tarafına aldığım valiz bu valizi bulabilmek için emin olun en az 20 nin üzerinde valiz dükkanına girdim ve en kullanışlı ve en kalitelisini secmek için ter döktüm. En az 20 dükkan ve 100 lerce valiz içinden en kullanışlı iç hacmi geniş ve kalite bakımından piyasadaki eş değer valizler ile karşılaştırıldığında on kat daha kaliteli olan bir ürün sectim.

  Şansıma Ürünü aldığım yerin sahibi devamlı toptan alışveriş yaptığım toptancılarımdan birinin akrabası çıkınca ürünü bana geliş fiyatına verdi. durum böyle olunca iki tane birden aldım. 1 adet Pembe 1 adet Gri renkte iki adet valiz satın aldım. Ürünün ticaretini yapacağım deyince sıkıntı yok dükkan senin dediler.

  Ürünü farklı bir fiyata alabilirmiyim diye aynı bölgede farklı firmaları denedim 275 ile 300 TL den satıyorlar en az on yere sordum bu fiyatın altına inen olmadı.

  Benim ürünü size satış fiyatım 200 TL

  Almak isteyenler aşağıdaki renk pembe birde bunun grisi var. Kargo ücretinide ben ödeyeceğim. doğal olarak ürün size 190 TL ye gelecek.

  Gri olanın fotoğraflarını çok yakında ekleyeceğim.

  Dikkat: Ürün 8 tekerlekli ve çift körüklüdür. iki tekerlekli ve körüksüz ürünler ile kesinlikle karıştırılmamalı.

  Resimlerin Devamını Buradan Görebilirsiniz:

  http://www.kirmizipabuclar.com/nisan...tavsiyesi.html


  Haberler
 • Sponsor Reklam
 • 28-05-2014, 23:40:16
  #2
  1/2
  Nişan masraflarını iyi biliyorum bende atlattım yakın tarihte geçmiş olsun hocam... İyi satışlar dilerim
 • 28-05-2014, 23:41:59
  #3
  1/2
  Kizil-ML adlı üyeden alıntı
  Nişan masraflarını iyi biliyorum bende atlattım yakın tarihte geçmiş olsun hocam... İyi satışlar dilerim
  Teşekkür ederim saygılar...
  Haberler
 • 28-05-2014, 23:51:24
  #4
  1/2
  Valla ürün cidden hoş ve kaliteli duruyor. Bizimkilere sorayım ihtiyacları varsa gri yi alabilirim. Size haber vereceğim
 • 29-05-2014, 00:28:09
  #5
  1/2
  PoyrazHosting adlı üyeden alıntı
  Valla ürün cidden hoş ve kaliteli duruyor. Bizimkilere sorayım ihtiyacları varsa gri yi alabilirim. Size haber vereceğim
  Ürünü gerçekten almanızı tavsiye ederim memnun kalacagınıza adım kadar eminim 8 tekerlekli olması o kadar kolaylık sağlıyorki ürünü çekme ihtiyacınız yok elinizle itmeniz yeterli agırlık neredeyse sıfır siz yürürken oda sizinle beraber geliyor. birkaç gün sonra ürünü sürerken videosunu çekeceğim buraya koyarım saygılar...
  Haberler