Koineks
 • 25-12-2016, 12:59:09
  #1
  1/2
  Sayın Kullanıcımız,
  Bu bir uyarı mesajıdır. AdSense hesabınızı AdSense program politikalarımızla uyumlu·hale·getirmek için yapmanız gereken işlemler·vardır. Aşağıda, yapmanız gereken işlemlerle birlikte, ek bilgiler sunduk.

  Etkilenen web sitesi: haberal61.com

  İhlalin söz konusu olduğu örnek sayfa: http://www.haberal61.com/besikduzund...-baslandi.html

  Yapılması gereken işlem: Lütfen AdSense program politikalarına uymak için sitenizde hemen değişiklik yapın.

  Mevcut hesap durumu: Etkin


  İhlal açıklaması
  Yayıncılar, Google reklamlarını, reklamları herhangi bir yöntemle gizleyecek şekilde uygulayamaz. İyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için, yayıncıların Google reklamlarını site içeriğinden açıkça ayırmaları önemlidir. Bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, reklamın mobil cihazlarda içeriği ekranın alt kısmına itmesi ve mobil uyumlu bir sitede ekranın üst kısmına 300x250 boyutlu veya daha büyük bir reklam biriminin yerleştirilmesi bu kural kapsamında yasaklanmıştır.

  Kurallara eksiksiz bir şekilde riayet etmek adına, lütfen site ve reklam düzeninin uygunluğunun tüm cihazlarda korunduğundan emin olun. Bu politikaya ilişkin daha fazla bilgiyi yardım merkezimizde bulabilirsiniz.
  (sayfa içinde yaptığım butun aramalarda herhangi adense reklamın rastlamadı, hatta kod dahi eklemedim, yönergelerede baktım reklam kodu yok, kaynağı görutunledim yine bulamadım yardımlarınız bekliyorum)

  birde kaç kez ihlal alırsam hesapım banlanır

  mobil cihazlarda ekranın ust kısmında buyuk reklam
  https://search.google.com/search-con...QwQA2nECDOG_4A
  www.haberal61.com eposta haberal61@haberal61.com
 • Sponsor Reklam