Koineks
 • 12-11-2017, 22:46:42
  #1
  1/2
  Evet merhabalar arkadaşlar. Hepimiz biliriz adsense hikayem bölümündeki konuları. Oldukça ilham verici ve bir o kadar da yönlendiriciler. İnsanın gerçekten yapası geliyor bu tarz konuları gördükçe bu açıdan bende artık adsense ile yaşayacağım, web sitemin gelişim düzeyini her geçen gün veya hafta sizlerle paylaşacağım.
  1. İlk Hedefim: Günlük 150 HİT almak!
  2. İkinci Hedefim: Günlük +500 Ziyaret Almak
  3. Üçüncü Hedefim: Günlük +1500 ziyaretçi ve minumum +15 TL kazanç!
  Paradan şuanlık bahsetmiyorum Umarım hayırlı sonuçlar alırız. Benim ilk hedefim para değil, ziyaretçiye katkı sağlayacak ve bir o kadar da işime yarayacak çalışmalar yapmak. Zaten ilk hedefi para olarak tutarsak baştan kaybederiz. Para harici bu yukardaki hedefleri amaç edinirsek, bu hedefler doğrultusunda para da gelir, bilinirlilik de gelir. Aklımda çılgın SEO çalışmaları var. Daha önce hiç bir şekilde SEO çalışması yapmadım. Bakalım yapacağım SEO çalışmalarında ne denli etkili olacağım. Gelişmeler için konuya abone olmayı unutmayın Sağlıcakla...
  Site açılmadan önce yapılanlar:
  1. Bir kaç gün önce domain kayıt ettirildi.
  2. Önceden hazır bir kaç makalem vardı. Ayrıca düneyin 4 adet makale yazıldı trendlere bakılarak .(Yahu şu trend olayı ömrümü aldı resmen anlayamadım bi türlü)
  3. Tema seçimi vb... Konular halledildi.
  Siteyi açtım, peki ne yaptım ilk başta?
  1. İki adet şuan makale yayınlandı (Wordpress de zamanlama ile içerik yayınlamak istedim "Zamanlama kaçırıldı" diye bir hata aldım ve makale yayınlanmamış saatinde. Sebebi nedir?)
  2. Tema yüklendi, forumda ücretsiz bir tema vardı çok güzel (Sizede öneririm arkadaşlar sitem 0,16 saniyede açılıyor. Temaya ulaşmak için tıklayın
  3. Yoast seo eklentisi, Resim sıkıştırma eklentisi yüklendi.
  Site şuan halen indexlenmemiş, ilk indexlenmeyi kendi haline bırakmak istedim fakat 1 gündür index almadı galiba burada google gibi getir yapacağım. Her neyse arkadaşlar konuya abone olmayı untumayınız sürekli güncelleyeceğim. Umarım ben ve tüm arkadaşlarımız hedeflerine ulaşır. Site hakkında bilgi verecek olursak, moda sağlık vb.. bir çok konuyu kapsıyor.
  Güncelleme #1 - 13.11.2017 Saat 01:21
  Site 2 günlük olmasına rağmen makalelerim ilk sayfalara oturdu bazı kelimelerde Özellikle bir telefon modelenin ne zaman çıkacağı ile ilgili bir içerik paylaştım ve direk google gibi getir dediğimde baktım ki hemen ilk sayfa 5. sıraya oturmuş Çoğu köklü sitenin de önünde. Diğer makaleler de aynı şekil iyi gidiyoruz şuan.
  Güncelleme #2 21.11.2017 Saat 13:55
  Site 1 haftasını geride bıraktı. Dün sıkıldım ama site her geçen gün iyiye doğru gidiyor. Ortalama günlük 20-40 arasında hit alıyorum. Ve bu gün adsenseden ilk tıklamamı aldım 0.1 TBM nedir yahu?
  Makaleleri google gibi getir yaparak, anında sosyal medyada paylaşıyorum ve gayet işe yarıyor. Dün twitterde gündeme giren bir haber yazdım son dakika gelişmesi (Rasim ozan kütahyalının kovulması ile ilgili) Trend topice düşmüş otomatikmen ve hatrı sayılır bir hit aldım.
  İddaa Tahmin Sitesinden Banner ve Link Satışları
 • Sponsor Reklam
 • 12-11-2017, 23:14:03
  #2
  1/2
  Takipteyim, umarım hedeflerinize ulaşırsınız
  Dum spiro, spero.
  Genel Blogdan Uygun Fiyata Tanıtım Yazısı
 • 12-11-2017, 23:31:09
  #3
  1/2
  Daryl_Dixon adlı üyeden alıntı
  Takipteyim, umarım hedeflerinize ulaşırsınız
  Teşekkürler, umarım hepimiz başarırız. İlk etapta hedefleri küçük tuttum bakalım neler olacak
  İddaa Tahmin Sitesinden Banner ve Link Satışları
 • 21-11-2017, 15:04:09
  #4
  1/2
  Güncelleme yapılmıştır.
  İddaa Tahmin Sitesinden Banner ve Link Satışları