Aspire
Koineks
 • 20-10-2016, 01:26:20
  #10
  1/2
  işe eleman alarak, makaleye para vererek, adsense başvurusuna daha çook varmış öyle diyollar diyerek, wordpress kullanarak (tr içerik hedef 5k için) bu sektörden para kazanamazsınız.

  R10 da sıklıkla karşılaştıgım olay; arkadaşlar internetten para kazanabilmek bir yetenektir. bu yetenek sonradan kazanılmıyor kişide zaten var sadece açığa çıkarıyor yani siz kurs ile ders ile okul ile eğitim ile sermaye ile internetten para kazanamazsınız. kendi başınıza yapamıyor iseniz içinizde öyle bir yetenek yok ise bırakın bu işleri herkes webmaster olmak zorunda değil.

  para harcayarak para kazanamazsınız tabiki her iş için bir bütçe var ancak örnegin konudaki kardeşimiz kıytırık wp site için işe eleman almış . benim tertemiz değerli kardeşim küsme darılma ama wordpress bu altıda üstü de wordpress dünyanın en basit scripti için birilerini transfer etmene gerek yok 10 dk birine eğitim versen zaten anlar. neden kıytırık ? sana hiç bir zaman 5k kazandırmayacak. tm sen 5k kazanacaksın ki aa sunucu lanet olası wp senin 5k nın 2k sını sunucuya alacak 2k eleman alacak 2k makale tutacak 2k şu 2k bu derken evet 5k verip senden 10k alan bir siten olacak. gibi gibi ... ki bu rakamlardan asla unutlanma o rakamlara ulaşman mümkün olmayacak. buraya yazacağım örnekler notlar detaylar sayfalarca sürebilir umarım ders çıkarabilen arkadaşlarım çıkarabilirler.

  ve son olarak konu sahibi arkadaşıma şunu söyleyeyim ;
  bu maceran kaç gün sürerse sürsün birileri para kazanacak ama bu sen olmayacaksın buna emin ol. editörün kazanır, ben kazanırım, r10 kazanır ama sen kazanmazsın. ilgi ile merak ile ele ki başkalarının lafı ile bu sektöre girmek her zaman kaybedeceğin bir kumardır. hiç birisi senin isteğin azmin ile sitene sarılmaz sahip çıkmaz. çok değil bir kaç ay sonra buradan alıntılayarak durumu bildirebilirsin 1. alıntında herşey olunda ise gaza gelip kırıcı yorum yapma 2. alıntılamanda herşey yerle bir olmuş olacaktır.

  tecrübe
  [IMG]https://www.backlink.com.tr/include/docs/img/logo_70.png[/IMG]
 • Sponsor Reklam
 • 20-10-2016, 09:07:37
  #11
  1/2
  Akbas adlı üyeden alıntı
  Allah olmayanada verir inş dost.Sabır ve azim ..
  Amin abi. Dediğin gibi sabır, azim ve emek isteyen bir iş. Risk seviyeside yüksek tam her şeyi oturtup para kazanmaya başlıyorsun. Ban geliyor, seo değişiyor sıralaman kayboluyor vs.
  Bilgisayar, herşeydir. Herşey ise bilgisayar.
 • 20-10-2016, 09:53:44
  #12
  1/2
  Kolay değil ama neden olmasın, arkadaşımızda şansını denemek istemiş, kendine göre bir bütçesi var, riske atmış.
  başarılar dilerim.
 • 20-10-2016, 16:18:16
  #13
  1/2
  serhat_akan adlı üyeden alıntı
  Kolay değil ama neden olmasın, arkadaşımızda şansını denemek istemiş, kendine göre bir bütçesi var, riske atmış.
  başarılar dilerim.
  İlk adsense gelirimi ücretsiz açtığım blogspot ile kazanmıştım. Başlangıç için bu tarz yöntemler iyi bence. Çünkü eksikleri hataları anlıyor insan nasılsa bir yatırım yapmamış kurcalıyor bozuyor deniyor öğreniyor.
  Bilgisayar, herşeydir. Herşey ise bilgisayar.
 • 20-10-2016, 16:22:09
  #14
  1/2
  Wordpress kullanmak ilk başta avantaj gibi görünse de ilerleyen zamanlarda baş ağrıtıyor. Keşke özel bir yazılım tercih edilseydi. Allah gönlünüze göre versin.
 • 20-10-2016, 16:31:38
  #15
  1/2
  Hevesinizi kimse kırmasın hocam devam edin

  3 aylık site
 • 20-10-2016, 17:16:48
  #16
  1/2
  Adsensen konusundaki "çoook" abartı olmuş.
  Yeni açtığım sitemin 7. gününde başvuru yapmıştım ve 3-4 günde onaylanma süreci sürmüştü.
  Editörlük yaptığım sitelerde de 1 ayı doldurmadan alan kişiler mevcut.
  Konuları klasikleşmemiş konulardan seçip, 400-500 kelimenin altına inmeyen içeriklerle kısa sürede Adsense alabilirsiniz.
  Tabi ki ilk süreçte ciddi gelirler olmuyor ama yine de alıp kenara atmakta fayda var.
  Bayan Eğitimci Yazardan İçerik Hizmeti
 • 20-10-2016, 19:07:56
  #17
  1/2
  Ümidinizi kırmak istemem; ama bu tarz işlerde para kazanabilmeniz için, işin mutfağından yetişmek gerektiğine inanıyorum. Bugün bir wordpress site kurup yalnızca içerik girerek bahsettiğiniz rakamlar kazanılabilme imkanı olsaydı, şuan dünyadaki bloggerların yarısı zengin olmuştu. Web sitesi yönetmek, beslemek ince nüanslara dayanıyor. Yapılması gerekli ince ayarlar var. Bu bahsettiğim ince ayarlar herkesin kendisi ile Google arasında olan özel bilgiler. Her yiğidin bir yoğurt yeme şekli var. Kolay kolayda kimse bu bilgilerini, deneyimlerini pratikte paylaşmaz.

  Kısacası yanınızdaki arkadaşa güvenerek heveslenmeyin. Bu iş bahsettiğiniz kadar basit olsaydı yanınızda çalışan arkadaş şuan yanınızda çalışmıyor olurdu

  Tavsiyem eğer bu işi gerçekten bilmiyorsanız, ufak ufak siteler ile bizzat kendinizi geliştirerek tecrübe ederek ilerleyin. Yoksa bu işleride kimse annesinin karnında da öğrenmiyor, herkes deneme yanılmalarla, araştırmalarla, zamanla tecrübe ediyor.

  Yolunuz açık olsun, başarılar.
  En büyük güç, hayal gücüdür.
 • 21-10-2016, 08:39:46
  #18
  1/2
  700 tl domain nedir ya