Aspire
Koineks
 • 29-03-2007, 01:00:58
  #1
  Guest
  1/2
  Bukez Hile yapmayın demeyeceğim.Hile yapında demeyeceğim.Ne haliniz varsa görün ancak en azından şunlara dikkat etmeye çalışın.
  Madde 1-Asla pahalı kelime kasmayın. Pahalı kelimeden kastım tıklama fiyatları yüksek kelimeler. Tek tık için 1$ ve üzeri veren kelimeler (forex, student loan, mesothelioma, cancer drugs vs.vs... ) Elbetteki siteniz ingilizce olabilir. Hatta makale sitesi tavsiye ederim ...//
  Pahalı kelimeler kasarsanız çok güzel para kazanırsınız ama alamazsınız. Google reklamlarını bedava yayınlamış olursunuz. Hesabınıza yazık olur... Eskiden bu kadar çok denetim ve kontrol yoktu. belki o yüksek kazanç miktarlarını alırdınız ama artık kuş uçurtmuyorlar almanız imkansız...
  Madde 2-Asla bir tane google adsense hesabına yoğunlaşmayın. Eğer sadece Google adsenseden para kazanmak amaçlı bir siteler açtıysanız kazancınız 1500 doları aşmasın.(Hatta mümkün olduğunda kazançlarınızı hesaplara bölerek bu kazanç değerini 800 dolara kadar çekin)
  Madde 3-Asla Popup hit basmayın.Veyahut frame hit. Açık konuşalım, bir çoğu google ziyaretçi hitini beklemez direk kullanıcıyı siteye başka yollardan çekerek kazanmak ister.Ancak bununda belli temel durumları vardır.Sayfanıza Banner yada text şeklinde olağan kullanıcı hiti çekiniz.Yani kimse sayfanıza zorunlu girmesin.Google sevmiyor çünkü.Bu önemli bir ayrıntı.
  Madde 4-Asla frame ile ingilizce veyahut direk pahalı reklam çıkarmayın.Buda bi çeşit uyanıklık gibi duruyor ancak googlenin en sevmediği türlerden.Yani senin türkçe forumun vardır kalkar pahalı ve popüler reklamlar çıkarıyorsundur. Google salak değil, dünyanın en zeki mühendislerinin çalıştığı dev bir firma oldugunu asla unutmayın. Yapılmış ve yapılması muhtemel tüm hile yollarının önlemleri çoktan alındı. Sen sitenden tık başına 0,10 bile alamazken bir anda 0,7 - 1,0 gibi değerler alman olağan gelmez googleye.Belki bir ay alırsınız ancak 2.ci ay olmaz.Hatta google hesabıda banlamaz domaininizi banlar yazık olur.
  Madde 5-Asla dolduruşa gelmeyin.Forumlarda gördüğünüz kazanç istatistikleri sizi yanıltmasın.Siz 250 dolar kazanıyorsunuzdur ayda ama hakkıyla hile yapmadan veya hile korkusu ile yaşamadan.Adam 2500 dolar kazanıyordur gidin bide ona sorun nasıl kazanıyorsun diye.Yinede tüm genellemeler yanlıştır.Ancak asla Yabancı kelime veyahut Pahalı kelime furyasına kapılmayın.Elinizdekinide kaybedersiniz.Kısacası her söylenene inanmayın ve dolduruşa gelmeyin. Altın yumurtlayan tavuğu kesmeyin...

  Madde 6-Asla kullanıcıyı kandırmayın.Evet kullanıcının piskolojisi ile oynayabilirsiniz.Örneğin yazıların arasına oyun açılmadan önce yada videonun hemen altına yorum yazılan bölgenin hemen üstüne koyarak kullanıcıyı piskolojik olarak tıklamaya teşvik edebilirsiniz.Ancak Direkt olarak kullanıcıya reklama tıklamak zorundasın havası verirseniz vede bunu yazıyla yada simgelerle belirtirseniz google acımaz.
  Googlenin en sevmediği şeylerden biriside teşviktir Ve şunu unutmayın, Google editörlerinin en önemli işi hile yapanları bulmak. Bakın sadece yukarıdaki bir sorgu ile binlerce accountu bulup kapatmak ne kadar kolay

  Madde 7-http://www.r10.net/google-adsense/36...ani-geldi.html Bu sayfada radminin paylaştığı uygulamayı mutlaka kullanın.Geçersiz tık yapan düşmanlarınız veyahut insanlar olabilir.En azından bu tür bi olay için büyük ölçüde önlem almış olursunuz.
  Madde 8-Birşeylerin garip gittiğini düşündüğünüzde (örneğin tıklama istatistiklerinizin ani fırlaması kazanç dengelerinin bozulması) veyahut yerleşimlerin hile kapsamına girip girmediği konusunda şüpheleriniz olduğunda mutlaka önceden googleye bildirin.Google sizin mailinizi bekliyor olacak.Çünkü iletişime önem veriyolar.Her konuda yardımcı olacaklardır.En kötü ihtimal r10.net teki makaleleri okuyarak veyahut sorularınızı konu açarak iletin önceden önlem almak iyidir.
  Madde 9-Asla ama Asla kendi reklamlarınıza tıklamayın, Heleki aynı bilgisayardan hesabınızı kontrol ediyorsanız. Daha önce banlanmış bir kişinin bilgileri ile(adres telefon ad soyad vs.) tekrar başvurmayın. Daha önce kullandığınız bir banka hesabını eft bilgisi olarak tekrar kullanmayın.Tüm bunlar banlanma sebebi ve risk taşıyıcı unsurlardır.
  Madde 10-Yukarıdaki maddelerden en az 7 sini uygulayın.İyi biri olursanız belki ozaman şirinleri bile görebilirsiniz
  ******
  • zee
  • chamak
  • Sharkie
  zee, chamak, Sharkie ve 12 kişi bunu beğendi.
  15 kişi bunu beğendi.
 • Sponsor Reklam
 • 29-03-2007, 01:10:10
  #2
  1/2
  Keyifle okudum. Son madde güzeldi.
 • 29-03-2007, 01:23:12
  #3
  Guest
  1/2
  Çok mantıklı taktir ettim
  • Sharkie
  • WSucker
  Sharkie ve WSucker bunu beğendi.
  2 kişi bunu beğendi.
 • 29-03-2007, 01:27:34
  #4
  Guest
  1/2
  Atakanda hem pahalı hem iframe kullanıp banlan mama tekniği var, adam paylaşmıyor. Ben onun tekniği daha çok takdir ettim. Tabi sektirmis işlemleri görmüş oda bani o da ayrı mevzu.
 • 29-03-2007, 01:29:06
  #5
  1/2
  repini verdim teşekkürler LAbiduu
 • 29-03-2007, 01:29:46
  #6
  Guest
  1/2
  Haymac bana gunde 300-500 bin gösterimi olan bir site ver o dediğini yapayım vede banlanmayayım.Senin söylediklerin istisnadan öteye gidemiyor.Biz genel konuşuyoruz.
 • 29-03-2007, 01:32:49
  #7
  1/2
  bilenler ve bilmeyenler için güzel bir kaynak
 • 29-03-2007, 01:33:59
  #8
  Guest
  1/2
  Iyide o kullandığı sitenin tekil i günlük 70k hatırlatayım. Varsayım değil futbol teknik işidir
 • 29-03-2007, 01:37:05
  #9
  Guest
  1/2
  Haymac adlı üyeden alıntı
  Iyide o kullandığı sitenin tekil i günlük 70k hatırlatayım. Varsayım değil futbol teknik işidir
  Tamam işte abi benım dedıgıme gelıyorsun. Günlük 70 tekil bu sitenin gösterımı 300-400 bin vardır belkıde daha fazla.Aynı şeyden bahsedıyoruz.Varsayım demedim.Genele vurmak yanlış.İSTİSNA-İ DURUMLAR dedim bunlara.