Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - pkk sitesi
Konu: pkk sitesi
Tekil Mesaj gösterimi
  86  
Alt 10-10-2007, 12:46:29
Jason
 
Standart
Merhaba,

Arşiva Wêneyên Kurdistan-Kurdistan Resim Arşivi - Ana sayfa hakkındaki bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Endişelerinizi sorunu daha ayrıntılı olarak araştıracak olan uzman ekibimize ilettik.

Dikkatimize sunduğunuz konu hakkında doğrudan görüş bildiremeyiz ya da belirli bir sitenin politikalarımıza ne kadar uygun olduğuna ilişkin geribildirimde bulunamayız. Ancak, AdSense programının kalitesinin korunmasında yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Ayrıca, gelecekte herhangi bir sorunu bildirmek isterseniz sorununuzu http://www.google.com/adsense/suppor...y?answer=18386 adresindeki Yardım Merkezimizde yer alan talimatları uygulayarak doğrudan uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

Diğer sorularınız için AdSense Yardım Forumu'na sorunuzu yazabilir ( AdSense Yardım Forumu | Google Groups ), AdSense Blog’unu (Inside AdSense - Google’a içeriden bir bakış) veya AdSense Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz ( https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Saygılar,

Meltem
Google AdSense Ekibi

=====================================

umarım banLarLar
______________________________________________________

Here Comes The Rain Again