Daha önce kullandığım adsense programından atıldım. Ve inanın hiç bir kural ihlali yada hile yapmadım. En azından bilerek yapmadım. Sadece paşa paşa reklamımı koydum siteme ve çok iyi kazandım. Ama bir gün googleden bir mesaj hesabınız durduruldu Ayıptır söyelemesi eşek yüküyle parama da el koyuldu

Geçersiz tıklamamı ne yapıyormuşum. Ama gerçekten herhangi bir hile yapmadım sadece reklamlar sitelerimdeydi ve hitlerim çok yüksek olduğu için yüksek tıklama alıyordum. Googleye mesaj attım "sebep ne öğrenelimde başka sitelerde aynı hatayı yapmıyalım" cevap verdiler ama vermeseler daha iyi çünkü açıklama yok yine.

Bende site çok yeni ve yüksek hitli bir kaç sitem daha var ve bunlar için beraber çalıştığım arkadaşlarımdan biri adına başvuru yaptık kabul edildi. Şimdi korkudan sitelere reklamı koyamıyorum.

Yardım edin arkadaşlar yapmamam gereken şey nedir. Sitesinde kendisi hile yapmadan reklam yayınladığını sanan biri neden atılmış olabilir?

İtiraflar :d

şüpelendiğim 1-2 sebep var onları yazayım dedim

1- oyun sitemde reklamlar hemen oyun alanının altındaydı yani yanlışlıkla tıklanma ihtimali yüksekti ( kazandığım paranın ancak 20 de biri bu siteden geliyordu)

2- sitelerimin birinde kullanmalrı için başka sitelere "sitene ekle" başlığı ile kod veriyorum reklam bu kodu ekleyen sitelerde de görünüyordu.

3- yok.. bunlardan başka hile olarak kabul etmiş olabileceklerini düşündüğüm bir şey yok.

Şimdiden teşekkürler