Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Az kazandıran siteler
Tekil Mesaj gösterimi
  196  
Alt 09-10-2007, 01:24:18
WhiteKey
Gold üye

Alıntı:
SEaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nihayet bitti artık yeni domainler diyordum ki, yine yeni yeni CEPTEN KUMANDA SİTELERİ türemeye başladı
Vatandaş IP'mi engellesin istemeyen diyor, yukarı yazmışız deme o kadar IP'den engellenmiyor diye Lütfen ya. 10 reklam çıkıyosa 9 tanesi senin sitelerin. Biraz insaf ya.
iyide anlamak istemiyorsun sanırım doğrudur 24cep benim aşağıdaki 13 domainde

+XTRK.COM
+XTRK.NET
+YUKLE.BIZ
+GUNLUGU.NET
+HIZMETLERI.NET
+IYI.CC
+BIRLIGI.ORG
+YENI.CC
+BEDAVA100.INFO
+BJK.CC
+ZE5.NET
+UKOOGLE.COM
+UZ6.NET

Her aynı tasarımı kullanan siteye aynı demek saçma olur. bende başkasından kopyalamıştım başkasıda bende bu şekilde büyümüş biraz işler

googleda artık benim reklamlarımda dönmüyor üstelik bitti yani google reklam hadisesi.

Alıntı:
SEaL Nickli Üyeden Alıntı
Lütfen ya. 10 reklam çıkıyosa 9 tanesi senin sitelerin.
demişsiniz buna katılamıyorum çünkü şu anda aktif reklam gösterimi yapan sitelerle alakam yoktur, herhangi bir reklamı yayınlanan domainimde yoktur

ip engellemeden bahsetmişsin bir whois çekseniz veya ip kontrolü yapsanız benim ip den kullanılmadığınıda göreceksiniz muhtemelen. Ama bilgi edinmek biraz uğraştırıcı geliyor sanırım hiç bakmamışsınız.

Alıntı:
SEaL Nickli Üyeden Alıntı
Biraz insaf ya.
konusunda şimdi size katılıyorum. Çünkü şu 2-3 gündür google reklamlarıyla uzaktan yakından alakam yok zaten olsada gizlemem, şu site seninmi diye sormanız yeterli olur.

Konu WhiteKey tarafından (09-10-2007 Saat 01:26:27 ) değiştirilmiştir..