Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Az kazandıran siteler
Tekil Mesaj gösterimi
  183  
Alt 07-10-2007, 16:54:17
WhiteKey
Gold üye

Alıntı:
d3nizci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Registrant:
ATY INTERNET REKLAM VE BILISIM HIZMETLERI
Pendik
Istanbul
Istanbul,81480
TR
Tel. +536.7024472
Creation Date: 16-Sep-2007
Expiration Date: 16-Sep-2008
Domain servers in listed order:
ns2.katreklam.com
ns1.katreklam.com
Administrative Contact:
Pendik
Istanbul
Istanbul,81480
TR
Tel. +536.7024472
Technical Contact:
Pendik
Istanbul
Istanbul,81480
TR
Tel. +536.7024472
Billing Contact:
Pendik
Istanbul
Istanbul,81480
TR
Tel. +536.7024472
Status:ACTIVE

BUYRUN 24cep.com VE TÜREVLERİNİN SAHİBİ

iyide bu gizli bir bilgi değil zaten. gizli olmasını istesem whois protection özelliğine basar bunu görmenizi engellerim. doğrudur yaklaşık 13 domain ile bende reklam veriyorum fakat reklam vermenin neresi yasa dışıdır veya neresi kurallara aykırıdır onu çözemedim. Tıklama başına ücret olarak 0.04-0.05-0.06 rakamı veriyorum gerisi beni ilgilendiren bir konu değil google az veriyor çok veriyor beni ilgilendirmez. En fazla şu soru sorulabilir neden bir domain değilde birden fazla domain kullanılıyor çünkü reklamlar daha hızlı eritiliyor fazla domain kullanıldığında.

24cep.com un sahibi benim fakat türevleri konusunda yanlışınız var ordaki domainlere whois çektiğinizde whois bilgisi gözükmeyen veya farklı olanlarla bi alakam yoktur. Şimdiye kadar bilgileri gizlemek istesem konunun 10 günlük olmasını beklemezdim. Ki bunun bilinmesiyle alakalı bir sıkıntı yaşayacağımıda sanmıyorum bu yüzden yaptığım herhangi bir iş için domainin ne whois bilgisini gizlerim nede açıklamaktan çekinirim. Reklamı beğenmeyenler varsa eğer 72.232.245.131 ipsini banlar olur biter.

başlığada bakarsanız zaten az kazandıran siteler (reklamlar) ************** değil benzeri birşey değil istemeyen reklamı engeller diğerlerini bilmiyorum alakam yoktur. Sadece tasarımlar birbirinin kopyasıysa yapabileceğim birşey yok.