Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Kural İhlali Yapan Siteler
Tekil Mesaj gösterimi
  27  
Alt 07-10-2007, 08:27:30
dna

Ben sadece sanamı dıyorum senın saglık siten varmı dıyorum ornek verıyorum verdım orgeni ıyı oku anlamıyosan bi alt yazı daha gecip bir ornek daha vereyim...
Du kendimden ornek vereyim yoksa anlamıcaksan.
Diyelim ki ben rentecarcıyım otomabil kiralıyorum ve adwords reklam verdim bu reklamım otomobille ilgili sayfalarda cıkması lazım degilmi bu reklam tutupda mp3 ***** crack marez sitelerde cıkmaz cunki otomobil kiralamayla alakası yok yani ben korkmam benim reklamım ***** mp3 vs sitelerde cıkıcak diye.
(Burda senin şu lafın boşa oluyo ben sitemin mp3 ***** marez sitende reklamımın gozukmesini istemiyorum) lafın cok boş oluyo zaten içerikle alakan yok ha diyelim ki çıkdı butur sitede reklamın bu ne senın sorunun ne o adsense yayıncısının sorunu bu içerige göre reklam çıkaramayan adsense programının sorunu çakdın kofteyi bi ornek daha vereyim mi

Şikayet mevzusuna gelince etrafda o kadar haksız yere ban yıyen varken kimseyi şikayet etmeyi düşünmüyorum ilk once kendini duzenlesin adsense kendi haksız yere ban atıpda mılletın parasını cebe atmasın.
Ne zaman haksız yere ban duymam ozaman bende şikayet etmeye başlarım ha dıyeceksiniz adamlar hile yaparak senin kazanacagın parayı engelliyor benim alıcagım parayı felan englleyen yok gunluk belli bı tık oranım var belli bı para getırısı var o adam ban yeyınce benım alacagım paramı artıcak yooo benım tıkım belli aldım para belli o ban yedi diye bende 100 tık olurken 500 tıkmı olucak ) buda sacma bi düşünce bence.
Ha adowords kullanıcısı icin tek haksızlık olay şu sitelerde google reklamlarına tıklayın yazısı olmaması lazım cunki istedigi ziyaretciyi elde edemıyor ozaman buna karşıyım.
Ama kesinlikle şu cumleye onay vermıyorum ben senin mp3 ***** marez sitende reklamımın cıkmasını istemıyorum dıye bı cumle yok bunu kabul etmıyorum sebebınıde yukarıda yazdım.

Your hand is on the job your eye is on playing