Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Cok küçük bir adsense sorusu
Tekil Mesaj gösterimi
  4  
Alt 29-09-2007, 16:21:51
Cenk

Alıntı:
hadibe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaslar benim sitem subat 2007 de bannladı. Sebebi ise beni hiç ikna etmedi. Normal ilan sitemde adsense reklamlar vardı. Bana bann sebebbi olarak ***** ve ***** sitede adsense kodlarınınız var dediler. Benimse o tur den hiç bir sitem yok.
Neyse ; sitem bannlananılı yaklasık 8 ay oldu. ben bu sekiz ay içinde aynı domain için bir kez basvuru yaptım . Kural ihali gerceksi ile domainimin banlı oldugunu soylediler. ve kabull etmediler.
Simdi asıl soruya gelcek olursam, simdi aynı ismimle farklı bir domain le basvuru yapsam , adresimi de degiştirsem acaba basvurum kabul olurmu. Yada aynı adrese basvursam nasıl olur. Yani aynı ev adresi .
Ne dersininiz. beni mutlu edermi bu google amcam.
8 ay oncesine iyi bir ek gelir geliyordu.
anladığım kadarıyla banlanma sebebiniz bir ***** sitesinin sizin adsense kodlarınızı koyması olabilir. o yüzden bu sorunla tekrar karşılaşmamak için izin verilen siteler den sadece adsense kodlarınızı yayınlamasına izin verdiğiniz siteleri yazarsanız, haksız yere banlanmazsınız.
ev adresi olarak başka bir tanıdığınızın, akrabanızın, çok yakında oturan bir arkadaşınızın ev adresini verebilirsiniz, belli kazançtan sonra pin gelince ondan alırsınız, diğer bilgileri aynı girmemenizi tavsiye ederim, fakat tam olarak kesin bir bilgim yok.

Mobil Uyumlu Web Çözümleri *Cenk