Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Danışıklı Banlanmama Taktikleri
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 29-09-2007, 02:00:39
Priapos
Guest

Arrow

Danışıklı Banlanmama Taktikleri

herkesin anlattıkları değil , özgün...
( daha önceden de yazmıştım ama geyiğe dönüştüğü için silindi.. )

----------------

Adsense'den alacağım son ödeme olduğu için taktikleri ufaktan paylaşayım dedim sizlerle...

Ne yaparsanız Google Sizi Banlamaz? ...

Cevap : Sadece düşünürseniz banlamaz

Teşekkürler Rep isterim ama

Bitmedi Bitmedi

[Geyik bitti makale.. ]

Yıllardır Rus ve yunan siteleri yapmakta ve google'dan para kazanmaktayım...
Rus sitelerinin kazandırmadığını , yunan sitelerinin de türkiye ile eş değerde kazandırdığını biliyoruz ... Peki nasıl kazanıyorum ve banlanmıyorum ...

!.Kesinlikle hile değildir.!

Önce biraz bilgi buluyoruz Savaş ve askeri sektör ile ilgili...
Sonra bunları veriyoruz tercümana ; Yunanca , rusça ve ingilizce yapıveriyo bize

Aynı bilgileri bir kısmını yunanca sitemize , bir kısmını rusça sitemize , bir kısmını da israil ve amerika kökenli sitemizde yayınlıyoruz ..

Rusça sitemize birsürü hit sağlıyoruz ki bunuda bu mubarek güzel gecede söylemeyeyim.

Daha sonra rusça sitemize güzel güzel banner'ler koyarak israil ve amerika kaynaklı ; israil in askeri kaynaklarını ve gücünü gösteren sitelerimize gönderiyoruz hiti tabiki ailecek sevdiğimiz adsense baş köşede

Bilin Bakalım ne oluyo ?
Amerika ve yahudi asıllı google sizi yanaklarınızdan bir güzel öpüyor... Düşünsenize bir amerikalının türk askeri techizatlarını öven bir siteye yunan hit gönderdiğini ... Banlar mısınız ?

haa askeri techizat sitesinden adsense kaç dolar verecek derseniz ... cevabını hiç söylemeyeyim çünkü amerika ve israilde bir çok silah satışı internet üzerinden yapılmakta ... !
Tıpkı Travel gibi dimi

yılbaşında muhtemelen sizede dijital fotoğraf albümü hediye eder google teyze...

Yunan siteyi neden açtırdın bize derseniz ; onu da artık siz düşünün ve bulun der küçüklerimin gözlerinden öper büyüklerimin ellerini sıkarım...
Sponsored Links