Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Tavsiyeler 2.0 a yukseltildim ya şimdi ?
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 27-09-2007, 13:07:46
macinstein
Üyeliği durduruldu

Question

Tavsiyeler 2.0 a yukseltildim ya şimdi ?

Günlerdir r10'un altını üstüne getirdim. Okuduğum onca şeyden sonra Tavsiyeler 2.0 a yükseltildiğime sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.
Deneyimli arkadaşlara bir kaç sorum olacak.
1-Tavsiye değerleri nedir ? Örnek: Tavsiye değeri US$ 6,52 olan bir ürünü siteme eklersem 6.52 usd mi kazanılacak? Bu soru saçma gelebilir. Ancak kendi sitemin reklamını google yaptırırken google tek bir tık için benden 4 dolar almıştı. Bu nedenle 6.52 tavsiye değerinin mümkün olacağını düşündüm.
2-Burada okuduğum bir makalede adsenseden ban yemek istemiyorsanız tavsiye değeri yüksek olan reklamlardan uzak durun deniliyordu? Bana gösterilen tavsiye ürünlerde fiyatlar 1.36 ile 11 usd arasında ? Sozunu ettigim makalede 1 doların üzerinde almayın diyordu. Şimdi bunu siteme koyarsam banlanır mıyım ? Faraza ban yedim bir süre sonra bu bandan kurtulmak mümkün oluyor mu?
3-Tavsiye ürünlerin bilgisinde yer alan Ağ üzerindeki performans nedir ?
4-Bir çok kategorinin içinde tavsiye ürün bulunamadı diyor kategoriyi eklersem adsense kategoriye ürün eklediğinde otomatik olarak benim kod'a gönderir diye düşünüyorum. Doğru mu düşünüyorum.
Cevap vermek için zaman ayıran, bilgisini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Sponsored Links