Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - adsense eft başladı hayırlı olsun arkadaşlar.
Tekil Mesaj gösterimi
  53  
Alt 09-05-2006, 15:31:21
MaviLim

Online görüşme başlatılıyor, en kısa sürede bir müşteri temsilcimiz tarafından cevaplanacaksınız
Emel oturuma katıldı.
Emel: İyi günler, ismim Emel. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
126*****: Merhaba , yabancı ülkeden eft gelecek bu işlemin gerçekleşmesi için bizden banka kodu(routing code) isteniyor 12 haneli bunu öğrenmek istiyordum.Birazz önce başka bir arkadaşa bağlandım fakat problem oldu sayfa kapandı kendisi bana swift ve iban kodu ile hallebileceğimi söyledi fakat karşı taraf bize 'Uluslararası Banka Hesap Numarası (International Bank Account Number - IBAN) bilgileri girmeyin' şeklinde bir bilgi verdi.Yardımcı olursanız sevinirim
Emel: ***** Bey, yurtdışından gerçekleşen işlemler için bankamızda sadece SWİFT kodu ve IBAN numarası kullanılmaktadır.SWİFT kodu bilgisini sizinle paylaşbiliriz.İşlem ile ilgili uygulamamız belirttiğimiz şekildedir.
Emel: Bankamıza ait SWİFT kodu: YAPITRIS072
Emel: IBAN numarası ise sizin hesabınızın bağlı olduğu şube ve hesap numarası gibi bilgileri içermektedir.IBAN numaranızı, Teleweb'te
Emel: Hesaplar menüsünden 'Hesap İnceleme' adımına giriş yaptığınızda, istediğiniz hesabı seçerek 'Hesap Bilgileri' adımına giriş yaparsanız ekranda IBAN numaranızı görüntüleyebilirsiniz.
*****: teşekkür ederim iyi günler iyi çalişmalar
Emel: *** Bey, biz teşekkür ederiz. Iyi günler diliyoruz.
Bizimle iletişimde online görüşmeyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşmenin kaydını ekranın sağındaki düğmeler yardımıyla alabilirsiniz
Sponsored Links