Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - hayvanlık bu başka birşey değil!!!
Tekil Mesaj gösterimi
  10  
Alt 03-07-2005, 22:20:34
Paul Sr
Üyeliği durduruldu

bu tip şikayetler piyasadaki çürük elmaları temizleyecek, ayrıca Türkiye'de bir çok kişi hile yapıyor diye Türkiye'yi çıkarmazlar, merak etme. Ha ama sen neyi merak et biliyor musun? bu tip konular senin, benim, hepimizin kazancını azaltıyor;

1- Adwords reklamlarına belli bir bütçe koyuyor firmalar ve o bütçe aşılınca reklam göstermiyor ve senin sitende de reklam çıkmamış veya daha düşük bütçeli reklam çıkmış oluyor.

2- Bu tip ucuz hileler Adwords'e talep'i azaltıyor = senin kazanç potansiyelin düşüyor.

yabancıların milliyetçi olduğunu nereden çıkardın bilmiyorum ama onlar da aynen şikayet ediyorlar ve pislikleri ayıklamaya çalışıyorlar, yukarda da dedim, kendi menfaatlerine.

Fakat buraya gelip, "hayvanlar, ahlaksızlar " ... gibi onların seviyesine inecek laflar kullanmaktan ziyade, sitenin webmaster'ina bir email atip o hileyi düzeltmesini aksi taktirde bir kaç iş günü içinde kendisini google'a rapor edeceğini söyler ise elbette bence daha olumlu olur. Siteyi yapan belki bir küçük çocuktur, belki de paraya çok ihtiyacı vardır ... bilmiyorum kendince haklı bir sebebi vardır ama sebep ne olursa olsun yapmaması gerekli.
Sponsored Links