Arkadaşlar çok yanlış düşünüyorsunuz bence, google sizin kurallara uyup uymadığınızı çıkan reklamlardan yada keywordunuzden nasıl anlayacak? milyonlarca site tirilyonlarca sayfa var. Türk Türk'e bunu yapmaz gibi bir düşünce içine girerseniz en büyük yanlışı yaparsınız, adam kötü niyetli sizin ekmeğinizle oynuyor ve siz buna seyirci kalıyorsunuz. Bunun Türklükle ne alakası var?

Evet kötü niyetli kişilerin kazançları, onlar banlanınca bizim cebimize girmiyor ama en azından kötü niyetli kişiler adsense sisteminden uzaklaştırılıyor, böylece reklam verenler daha yüksek değerde reklam verebiliyor ve gerçek webmasterlar da en azından hakları olan kazancı alıyor.

Bir Türkçe reklamın değeri aynı içeriğe sahip yabancı bir reklamın değerinin üçte birine bile denk gelmiyorsa bunu bir düşünün, neden acaba?

Ne yapıyorsak biz kendimize yapıyoruz, kopya site yapanlar, hile ile kazanç elde edenler, ***** siteye bile adsense koyanlar bizim aramızda yaşıyor. Biz ise bunlara seyirci kalıyoruz, suçlu cezasını çekmesi gerekiyor ama biz yine seyirci kalıyoruz. ondan sonra gelip niye az kazanıyoruz? bu kadarda olurmu? adama bak hile ile zengin olmuş gibisinden konular açıyoruz!

Ya durumun farkında değilsiniz, yada kazançlarınız o kadar çok ki seyirci kalmak işinize geliyor. Açıkçası sizi anlayamıyorum.