Alıntı
Merhaba Ersin,


E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.


İçerik için AdSense reklamlarından farklı olarak, ilgili düğmeye veya metin bağlantısına dikkat çekerek tavsiye ürünlerini onaylamanızı tavsiye ederiz. Tavsiye ettiğiniz ürünün kaliteli olduğuna inanıyorsanız bu bilgiyi çekinmeden kullanıcılarınızla da paylaşabilirsiniz.

Daha açık olmak gerekirse, "AdSense kullanıyorum ve bunu web sitenizden gelir elde etmek için öneriyorum" gibi bir ifade kullanmanızda sakınca yoktur. Ancak, yayıncılar "Burayı tıklayın", "Sitemizi desteklemek için bu bağlantıları ziyaret edin" ve benzeri ifadeleri kullanmamalıdır. Ayrıca, kendi reklamlarınızı tıklayamazsınız ve aldatıcı nedenler göstererek kullanıcıları istediğiniz eylemde bulunmaya teşvik edemezsiniz.

Daha fazla bilgi için AdSense Program Politikalarını inceleyin: https://www.google.com/adsense/policies .

Programımız veya hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yayıncılar için oluşturulmuş AdSense Yardım Forumu'na sorunuzu yazabilirsiniz ( AdSense Yardım Forumu | Google Groups ) veya AdSense Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz ( https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Saygılar,

Özgür
Google AdSense Ekibi
Sanırım başka birşey dememe gerek yok.Bilgisi olmayan arkadaşlar insanları yanlış yönlendirmesinler. Adı neden tavsiye ürünü? Bunu bir düşünün bari..