Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - İncil Reklamları
Tekil Mesaj gösterimi
  52  
Alt 02-09-2007, 10:28:20
LeXMaS

Öncelikle Bazı Arkadaşalr Olaya Yanlış Yaklaşmışlar.Kimse Hristiyanlığa Hakaret Etmedei Edemezde Zaten Bizim Dinimizin Temel Öğelerinden Biride Hoşgörü Saygıdır.

+İkinci Olarak Hz.Ömer Zamanında Köprüden Geçen Bir Hayvanın Ayağı Takılsa Ben Onun Bile Hesabını Nasıl Vereceğim Diye Düşünüp İslamı Böyle Yaşayan Biriymiş. Biz Burda Yayınlanan Reklam Neticesinde Birinin İslamdan Soğuyup Başka Bir Dine Yönelmesi (Bu Doğrudur Yanlıştır Demiyorum Yani Hristiyanlığa Geçti Çok Kötü Birşey Demiyorum Çünkü Bazı ARkadaşalarımız Hakaret Sayıyor ) Ki Bu İslam Dinine Göre Vesile Olmak İstemediğim İçin Sitemde Yayınlatmıyorum.

+ Konu Çok Açık İslama Göre Bir Günaha Vesile Olmak Ona Ortam Oluşturmakta Günahtır. O Yüzden Sitemde Yayınalnacak Herhangibir Olumsuz Şeyden Bende Sorumlu Olacağım İçin Yayınlanmamalı

+ Tüm Arkadaşalrıma Söylüyorum Hristiyanlık YAhudilik Mistik Görüşler Hepsini Okuyun Öğrenin Araştırın İslamın Temel Şartı Bu Sorgulanmamış Bir İman Olamaz ZAten. İkincisi Bazıları Diyorki Müslümandı Hirsitiyan Oldu . Yok Böyle Birşey Olamazda Eğerki Bir Kişi Ben Müslümanım Diyorsa Asla Din Değiştirmez Çünkü Dinimizde En Ufak Bir Eksiklik Bulamaz Kimki Ben Buldum Öyle Değiştirdim Diyorsa O Zaten Hiç Müslüman Olamamıştır ki Müslüman Olmanın Temel Şartı İmandır !

+ Din FArkı Gözetmeden Tüm İnsanalra Saygı Gösterelim Dinleyelim Konuşalım. Peygamberimize Yapılanlara Verdiği Tepkiyi Örnek Alalım Taşlandığı Halde Gösterdiği SAbrı EZiyetlere KArşı İslamı Yaymadaki Hoşgörüsünü...

Herkes Allaha Emanet Olsun

Only Say me ...... LeX!