Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense Hile
Konu: Adsense Hile
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 29-08-2007, 16:57:22
Anarchist
 
Thumbs down

Adsense Hile

Arkadaşlar bir yerde okudum paylaşmak istiyorum bu nedır ? gerçeklık payı varmıdır sizce?
Alıntı:
Alıntı
Google Adsense Hile
GuaranteedAdClicks, sitenizdeki Adsense gibi PPC sponsorların reklamına tıklayıp
size para kazandırmayı sağlan bir trafik motoru..
buaralar yabancı içerikli forumlarda gözüme sıkça çarpıyordu, bence bir kayıt olup nedir ne değildir bakayım dedim..
öncelikle Real website visitors not just surfers! linkinde Join Now'ı bulup tıklatıyoruz takip eden formu doldurup kayıt oluyoruz..
kayıt oldukdan sonra bize aktivasyon maili gönderecekler..
mailde üyeliğimizi onaylamamızı sağlayacak aktivasyon linkimiz kişisel bilgilerimiz ve GuaranteedAdClicks'in bizim için yarattığı şifremiz var..
üyeliğimiz aktive ettikten sonra http://guaranteedadclicks.com/login.php sayfasına gidip login oluyoruz.. login olduktan sonra reklamlarla dolu bir sayfa çıkar onunla hiç uğraşmadan http://guaranteedadclicks.com/tools.php adresine gidin.. burası sizin kontrol paneliniz..
Adsense, Clicksor, BannerBoxes, Adbrite, Yahoo Ads ya da Bidvertiser reklamlarını yayınladığınız siteniz sisteme eklemek için tools.php sayfasında "MY WEBSITES" linkine tıklayın, takip eden sayfada simgesine tıklayarak sitenizi ekleyin.. sitenizin onaylama süreci 1-2 saat alabilir..
sizde buarada insanların reklamlarınıza tıklaması için kredi kazanmaya çalışın aslında sistemin mantığı bu noktada da ortaya çıkıyor.. http://guaranteedadclicks.com/adclicker.php sayfasına gidin
yukarıdan aşağı bir sürü "Click Here" göreceksiniz birini seçin ve tıklayın.. yeni açılan penceredeki Adsense reklamına tıklayın "Thank you for visiting the site" diyecek ondan sonra pencereyi kapatın yeni bir "Click Here" linkine tıklayın...
Bu şekilde 3 siteyi ziyaret edip sponsorlarına tıklarsanız sizin sitenizi 1 kere tıklatırlar..
Bu şekilde dp forumlarında 3 haftada sorunsuz 55$ kazandığını iddia eden bir webmaster var.. denemek sizin keyfinize kalmış..
______________________________________________________

Sörç Encin Optimizeyşın
Sponsored Links