Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense Reklam Danışmanlık Hizmeti
Tekil Mesaj gösterimi
  93  
Alt 28-08-2007, 02:12:22
Dogan

Alıntı:
3n35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yerleşimleri Gerçekten Çok güzel Bir Sorun Olcağına İnanmıyorum Eminimki Konuyu Açan Arkadaşımda Öyle Diyecektir...Ancak Konuya Girdiğin Anda İlk Mesajın Başında Çıkan Reklama Çok Tıklama Olucaktır Oraya Birkaç Üyeniz Belki Yanlışlıla Birden Fazla Tıklayabilir Oda Google Adsense Yöneticilerine Batar Türk Olduğun İçinde Yetersiz Tıklamadan Kapatabilirler...Dikkatli Olmanı Söylerim...Ayrıca İyi Kazançlar....
Benim bildiğime görede eğer bir Resim varsa ve yanında google reklamı olacaksa belirgin bir çizgi ile ayrılmalı reklam. Sitede yer alan bir bannerin hemen yanında google reklamı var sanki o bannerin devamı gibi duruyor, kural dışı olabilir.
Birde forumlarda ilk mesajlarda her alan reklamlar acaba bunlarda belirgin bir çizgiyle ayrılmadığı için kural dışı olabilir mi? merak ettimde, zaten google şimdi reklamı yok oval çizgiye al filan çıkarttı, bununla alakalı olabilir kanımca ve bu tür yerleşimler ban sebebi olabilir. BENCE.

Bu arada çok güzel bir başlık ve içerik olmuş teşekkürler...

eğitim sitelerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.