Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Fransızca ne kadar kazandırır?
Tekil Mesaj gösterimi
  11  
Alt 27-08-2007, 23:09:04
TurXaliM
Üyeliği durduruldu

Lightbulb
Alıntı:
yakese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fransızca site iyi getirir ama turizm sitesi diye Turkiyeyi koymayı düşünmüyorsanız
Ne alaka?
SARKOZY, TURKIYE karsiti diye tum Fransizlar TURK karsiti degil ya.
Ben, FRANSA'nin en irkci bolge ve sehrindeyim, TURK'leri pek sevmiyorlar bu bolgenin %80'i ama %20'si ise TURKIYE'yi yakindan taniyor, inceliyor ve seviyor. TURK marketinde calistim burada, salatalik kalmamisti. Adam bana birsey dedi, hic ummazdim. O kadar iyi idi ki, Bana saka ile karisik "TURK marketinde salatalik yok, olmadi arkadas" dedi tabii Fransizca. Yani kisaca, bu bolgede bile TURK Severleri var hatta TURKCE kelime ogrenenler bile var, eski calistigim fabrikada Kufurden tutun, GEL, GiT, Getir gibi laflari Fransizlara ogretmistik ve artik anlamaya baslamislardi. E birde diger bolgeleri dusunun. Bazi bolgeler var ki %50 kadar TURK Sever cikar...

Ustelik bu irkci sehirden bile TURKIYE'ye tatile gidenler var.

Hic mi duymadiniz 2-3sene once Fransizlarin iZMiR, ANTALYA gibi yerlerden Villa aldiklarini?

@Dogan
Kardes, ben pek tutmaz kanisindayim.
Tutacak birsey varsa yine TURKCE yap.
Ornegin 2-3haftaya kadar ben ARABA.fr - FRANSA ve cevre ulkelerin ilk ve tek TURK Otomobil ilan Sitesi. Ucretsiz ilan birakin, Okuyun, Satin Alin! sitemi bitirecegim.
Inanir misin, daha domain yeni, index bile atmazken ALEXA siralamasina girmisti. 2haftadir bir gelisi guzel index var sitede. Siralamada 4milyonlara ciktim.
Bu da sitenin gelecegini simdiden gosteriyor

Zaten adindan belli;
FRANSA ve cevre ulkelerin ilk ve tek TURK Otomobil ilan Sitesi - araba.fr

Konu TurXaliM tarafından (27-08-2007 Saat 23:12:01 ) değiştirilmiştir..