Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - blogspot daki kazancım düştü
Tekil Mesaj gösterimi
  18  
Alt 16-08-2007, 22:53:42
110Design

konu geyige baglandi bence ingilizce icerikli bir site. sahi bugun ne gordum bilemezsiniz
24 kisilik bir arkadas grubu hepsi farkli sehirlerde ikamet eden internetle hasir nesir gencler. birer blog sitesi acmislar tahmin edeceginiz gibi icerikleri hepsinin ayni.
bloglari ingilizce ingilizcenin i harfini bilemeyecek elemanlar kisacasi. ucer tane adsense yerlestirmisler bloga. ingilizce health kelimesinininde iyi para verdigini kapmis elemanlar site icerigi helathla ilgili. googlede baktim indexli tek sayfalari bile yok henuz sayfalar yeni acilmis yani.

ne ise bu 24 eleman bir site acmislar bloglarinin adresi bu sitede her gun farkli pclerden girip birbirlerininin adsenselerini tikliyorlar. ogrendigime gore simdilik gunde 10$ civari aliyorlarmis. malum yaz sezonu pek mesgul olamiyor arkadaslar tiklama isleri ile ilgili.

elemanlarin para kazanmasi beni ilgilendirmiyor ancak cok utandigimi belirtmem gerek. Ben bir Turkum adimizin butun dunyada ne sekilde duyuldugu malum. google bu tip hileleri tespit edip dayanilmaz bir noktaya geldiginde ise Turkiye adsense olayini kapatsa ne diyebilirsiniz.

konuyla alakasi yok ama icimden yazmak geldi fikirlerinizi alabilirim. (kimbilir bu yontemi kullanan birileri vardir bu forumdada)