Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Türkiyeye Premium hayırlı olsun
Tekil Mesaj gösterimi
  84  
Alt 10-08-2007, 00:40:39
EFO
 
Standart
Googleden mail gelmiş şunu diyor;
Merhaba XXXXX,

Google AdSense'le gösterdiğiniz başarıdan dolayı sizi kutlarız. AdSense Optimizasyon ekibimiz şu anda bizimle daha yakından çalışmak isteyen yüksek potansiyelli site sahiplerini aramaktadır.

Amacımız, ilgilenen yayıncılarla daha yakından çalışarak en iyi uygulamalarımızı paylaşmak ve sayfaları için optimize edilmiş yerleşimleri kullanmalarını sağlamaktır. Bu tekniklerin hem sizin hem de Google'ın gelirini artırdığı ve ziyaretçileriniz için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağladığı kanıtlanmıştır. Sizi bu programa davet etmek isteriz.

Optimizasyon programının parçası olarak, sitenizi inceleyip optimize edilmiş site yerleşimi sağlayacak bir optimizasyon uzmanına erişebilirsiniz. Bu programa katılabilmeniz için sadece bizimle birlikte çalışarak sitenizi geliştirmenin yollarını aramanız ve değişiklikleri zamanında yapmanız gerekmektedir. Bunu yaptığınızda, AdSense'i nasıl daha etkili hale getirebileceğimiz konusunda fikir edinmemize yardımcı olursunuz.

Bu programa katılmayı düşünüyorsanız, lütfen siteniz için yeni bir Google reklam yerleşimi oluşturmaya başlayabilmemiz için bu e-postayı yanıtlayın. Bu program sınırlı sayıda yayıncı için davet yoluyla kullanılabildiğinden bu bilgileri medyayla ve diğer AdSense yayıncılarıyla paylaşmamanızı rica ederiz.

Bu davetin AdSense tarafından yapıldığından emin olmak isterseniz, [email protected] adresine bir e-posta gönderdiğinizde bunu memnuniyetle doğrularız.

Saygılar

Kamil
AdSense Optimizasyon Ekibi

Ne bu şimdi premium maili mi?
______________________________________________________

Hile yapmayıp "K" dolarların hayallerini kurmayın.
Ben yapmıyorm pm atmayın.