Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Hitli blogspot siteniz varsa çok kazandıran reklam yerleşimi
Tekil Mesaj gösterimi
  35  
Alt 09-08-2007, 21:48:27
Simsek
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
SABQCES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zaten orda seçtiğin temaya göre sana arka planına görede uygun renk kodları hazır veriyor her temada bu şekil arkaya uygun yapabilirsin ki yani gereksiz bir konu olmuş bence kendiniz sanki bir ton para kazandınız da gençlere ışık tutuyorsunuz bırakın bu işleri hocam..

normal birşeyi gösteriosunuz zaten.. ilginç bir olay varsa onları gösterin daha ilgi çeker başlığı görende birşey sanıyor alınma ama benim her bloğumda hatta gördüğüm çoğu blokta senin dediğin var herkesin yaptığı birşey
yinede teşekkürler buna dikkat ettiğin için..
Başka blogspot temalarında etiketlerin olduğu bölüm renkli değil. alt alta iki reklam kullanınca ferklı renkte içerik gibi görünüyor. Bunun aynısını veya daha iyisini göster madem her sitede aynı. blogger ın verdiği kodlar birebir arkaplanla uyumlu değil bunu da denemediğinden sallama bilgi olarak yazmışsın. Ayrıca fontu da küçülttüm dikkat ettiysen. Bazen sırf yorum yapmış olmak çok şey biliyormuş havasına neden bürünürsünüz anlamam.

Alıntı:
Alıntı
o çoluk çocuk dedikleriniz senden benden çok kazanıyor küçümseme yapmayın
Onun espiri olduğunu anlamadıysan ne diyim sana artık bilemiyorum..

ayrıca bazı arkadaşlar demişki içerik yok sırf reklam var.

O görmüş olduğunuz reklamların altında 20 tane mesaj var belirtmek isterim. Zaten gogole sınırları dışına çıkmadım reklam konusunda ki çıkmak imkansız ( hile vs. saymıyorum)

burda radmin in eski mesajlarını birleştirip yeni konu gibi göstermeye çalışanları alkışlıyorsunuz da ben farklı bir şey göstermeye çalıştığımda neden millet bu kadar olumsuz tepki gösteriyor anlamıyorum.
Sponsored Links