Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Hesap açma ile ilgili..
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 08-08-2007, 04:03:24
Captive
Üyeliği durduruldu
 
Standart

Hesap açma ile ilgili..

Selam arkadaslar,

AdSense 'e üye oldum lakin üyelik başvurumu kabul etmediler. Sürekli mail yolu ile - Hesap bilgileri yanlış veya sağlanmamış diyerek üyeligimi kabukl etmiyor. Bunun sebebini anlamadım bilgileri örneklerdeki formatta doldurdum.

Fakat şöyle bi durum var hem soru amaçlı hemde üsttekiyle ilişkilendirsemmi diye soruyorum. AdSense 'de abimin bir hesabı var haliyle aynı soyadı ve şuan için aynı adresde yaşıyoruz. Diğer topiklerde aynı adres ten hesap açılmaz denmiş. Fakat abim ayrı bi şahıs ben ayrı. İkimizinde farklı siteleri var. Neden böyle bi durum varki? Sanırım yukardaki hesabımın kabul edilmemeside buna dayanıyor? (mu?)

Şu aşamada eğer aynı adres ile üye olamayacaksam, nenemin dedemin adresini yazıp kaydolsam ne sorun olur? Yani Google adresime birşey göndericekmi (parayı banka ile alıcam..) Ev adresimi kafadan atsam noolur (atmam tabi de..) arkadaşımın akrabamın kini yazsam nolur bişey etkilermi? Bunu merak ettim.

Ayrıca hesabı kendi ismimle fakat farklı adresle acayim niyetiyle İPTAL ettirmeye çalışıyorum fakat ilk iptal mailimi 1 2 ay önce atmama rağmen hala iptal etmediler. 2. 3. kez iptal talebinde bulundum fakat hala adsense sayfasından tamamlayamadıgım üye formuma tekrar login olabiliyorum. Hesabımı slimek için daha ne yapmam lazım ne önerirsiniz?

Cevaplara şimdiden çook teşekkür.
Sponsored Links