Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Son 1 Haftada Kazançlarda ki inanılmaz Düşüş
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 03-08-2007, 17:59:43
LeGeNDaRy
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
Black Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bi bölüm açalım o bölümde kazancı düşen konu açsın
bu konunun ve boyle konuların nere varıcağını zannedıyorsunuz cok merak edıyorum
bırısının cıkıp şöyle yap gunde 500 dolar alırsın gibi açıklamasını mı bekliyorsunuz :S
tabi ki de öyle birsey beklemiyorum. eger burası soru sorup cevap alma platformu ise daha dogrusu yardımlaşma platformuysa bir konu hakkında düşünecek hiçbir cıkış yolu yada durum için hiçbir sebep bulamadıgımda buraya sorma gibi bir istek oluyor içimde ki bu herkesde vardır. o konuyu acma, bu konuyu acma olayına gidersek sanırım forumun yarısı DB'den silinir.

acaba merak ediyorum senin kazancın binlerce dolardan 10lara falan düşseydi ne dusunurdun. ve o zamn buraya baslık actıgında birisi sana böyle cevap verseydi?

neyse sacma bi tartışmaya dönüştürmeye niyetim yok burayı. eger istiyorsanız kitlersiniz. alınganlık yapmam. ama her insanın başlık acma hakkı varsa ki -bunlar anlamlı başlıklardır gidipde abi surayı nasıl hacklerim diye sormadım- benimde hakkım vardır sanırım

iyi çalışmalar / saygılar