Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - İngilizce İçerikli Siteme Tıklamak
Tekil Mesaj gösterimi
  10  
Alt 30-07-2007, 18:18:30
death_angel35

yoo ben kendim hile yapıyorum haksızca alıyorum demedim.
biz kimsenin parasını haksızca almayalım haram diyoruz. ama google adsense hesaplarımızı kapatıp paramızın üstüne yatmayı biliyor. ben onların yaptığını kast ettim. benim sinirim bozan şu;
reklam verenin hakkını koruyorum diye bazen haklı bazen haksız nedenlerden hesaplarımız gidiyo.
ben siteme adsense kodunu koymuşum beni çekemeyen kişiler hesabımın kapatılması için sabatoj yapıyosa benim suçum ne bunda.
onlarında işine geliyo para geri iade ediliyomuş reklam verenlere ben inanmıyorum.
adword kullanıyorsunuz. hiç bakiyesi 0 olan bir hesabınıza tekrar para geldiğini gördünüz mü??
bide şu var ben 1 ay paramı kazanıyorum bir dahaki ay 15 inde hesap kapatılıyo diyelim.
geçen ayın parası niye uçuyo?? hadi o ayı anladım.
mesala bir iş yerinde çalışıyorsunuz 1 ay çalıştınız gelecek ay işinize son verdiler. geçen ki ay paranızı istersiniz demi?? olmadı dava açarsınız.
bizim hiç bir hakkımız yok. adamlar ya paralarımızın üstüne yatmak için nedenler yaratıyosa.
isteyen adama en küçük bir hata bile büyük görünün ama sen istemiyorsan uyarırsın kardeş düzelt diye.

Konu death_angel35 tarafından (30-07-2007 Saat 19:01:34 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links