Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Neden Banlanıyoruz ? Neden ?
Tekil Mesaj gösterimi
  21  
Alt 26-07-2007, 12:14:49
macintosh

öncelikle konu için tşkler (kaç kişi sonuna kadar okumuştur orası ayrı tabii

aslında neden kopyala yapıştır ile içerik yapılıyo ülkemiz sitelerinin sahipleri tarafından önce ona bir bakmak gerek,bi kısmımız parası olmadığı için,en kolay yoldan (bazı forumlarda görüyorum 1000 konu .... kontör gibi) konu açan,ekleyen kişiler tutuyo maddi karşılıklarını vererek ((hee bazı forumlar var ki isimlerini sizler çok iyi bilirsiniz,mod ve ya sup. mod felan mı ne yapıp ücret alıyomuş)) tabi bu konu dışı. kişi biraz para kazanınca copy-paste konulardan buna devam ediyo.
Ama bir arkadaşım var,kendisi copy paste başladı,şimdi makale yazdırıyo ücretiyle o da para kazanınca parasıyla iş yaptırmaya başladı,yalnız onun düşüncesi şu;paylaştıkça çoğalır,sadece bana hep bana derseniz bu işler olmuyo.

Bir gerçek daha varki bunu Pc_Kopath arkadaşımız sölemiş:
Alıntı:
Pc_Kopath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
*Adsense ekibinin Türk wm lere karşı acımasız olması..Parasını alamadan banlanan sürüyle arkadaş var.Nereye gidiyor o paralar Allah bilir.Yabancı forumlarda hiç görmüyorum yok geçersiz tıktan banlandım ,google siteme gıcık oldu banladı vs...
yabancıların yaptıklarını buraya yazsak,belki bazılarımız yuh der

Daha fazla kazanmak,yenilikçi olmak,diğer sitelerle aynı olmak istemiyorsanız yapacaklarınız ortada...

Konu macintosh tarafından (26-07-2007 Saat 12:18:31 ) değiştirilmiştir..