attığım mail

Alıntı
Merhabalar

Benim şu anda 2 -3 aydan beri kullandığım aktif bir hesabım var ve bu bilgisayardan giriyorum. Benden 4 yaş büyük bir abim var oda yeni adsense hesabı açmak istiyor. Abi kardeş olduğumuzda soyisimlerimiz felan aynı vede mecburen hesabına ortak kulladığımız bu bilgisayardan girecek.

Hesap açıp bu bilgisayardan girmesi bir sorun teşkil edermi?

Şimdiden Teşekkürler
bu gün gelen cevap

Alıntı
Merhaba Murat,

Hesaplar farklı kişilere ait olduğu sürece aynı bilgisayardan AdSense hesabı kullanımı program politikalarımıza (http://www.google.com/adsense/policies) aykırı değildir. Fakat aynı adresten başvuran birden fazla yayıncıyı kabul edemiyoruz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Diğer sorularınız için AdSense Yardım Forumu'na sorunuzu yazabilir ( AdSense Yardım Forumu | Google Groups ), AdSense Blog'unu ( Inside AdSense - Google’a içeriden bir bakış) veya AdSense Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz ( https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.


Saygılar,

Meltem
Google AdSense Ekibi

burdan anlaşılıyor ki google sadece başvuru yaparken iplerimizi kaydediyor . ve bu sebepden banlananlar aynı bilgisayardan başvurmşlar hesaplarına. Kısacası hesabı başka makinadan açıp evden hepsini kontrol edebilirsiniz