MoNaRcH adlı üyeden alıntı
Reklam Yerleşimi

* Her web site sayfasında çoklu en fazla üç reklam birim leri gösterilebilir , fakat hiçbir reklam birimi diğer reklam biriminde yer alan reklamı içeremez. Tek bir sayfada iki veya daha fazla aynı reklamın gösterilmesi çifte gösterime girer ve Google tarafından desteklenmez.
* Bir sayfa da en fazla iki Google AdSense arama kutusu gösterilebilir.
* Yukarıda belirtmiş olduğumuz reklam birimleri ve arama kutuları n a ek olarak her sayfa da en fazla bir tane b ağlantı birimi gösterilebilir. Bağlantı birimleri bu program kuralları için "Google Reklamları" olarak kabul edilmektedirler.
* İçerik tabanlı olmayan hiçbir sayfaya Google reklamı yerleştirilemez. Bunlara hata, giriş, kayıt, teşekkür veya karşılama sayfaları dahildir.
* Hiçbir park edilmiş alan adında, pop-up’ d t a, pop-under’da veya e-posta d y a Google reklamları veya Google arama kutusu gösterilemez.
* Sayfa içeriğiyle ilgili olsun ya da olmasın, sadece reklam gösterimi için hazırlanmış hiçbir sayfaya Google reklamı yerleştirilemez.
* Sayfa bileşenleri reklamların herhangi bir kısmını kapatmamalı ve metin, adres URL gibi reklam bileşenlerinin renkleri görünür olmalıdır.
* Google reklamlarına tıklandığında görünen sayfa yeni bir pencerede açılamaz.https://google.com.tr/adsense/policiesbuyuk siteler ya ozel izinlidir yada premimum servisleri vardır.

üstte nerde yazıyor o kural ?