Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Yazık ! Lütfen Okuyun !
Tekil Mesaj gösterimi
  28  
Alt 07-07-2007, 18:24:06
Sfenky

Evt. Güzel bir yazı.. Haklı kazanç "özgün içerik" kalıbındn geçiyor yani. Ama bu içeriği nasıl yapacağız ? Mesela alıntı içine gazete haberi koyup yorum yazsak :P

"Orjinal Özgün İçerik" Bence bu çokta önemli değil. Kopya içeriğe kendi yorumumuzu katmak yeter. Ufak tefek farklılıklar bilirsiniz işte.. Kafanıza göre.. İster dalgaya alın ister kısaltın araya "(çok biliyor bu adam)" ekleyin..

Benim bir sitem 365 $ ile banlandı neden oldu hiç haberim yok Ardından yeni bir site açtım. Bu sefer hiç bir abartı olmayacaktı. Başka bir site daha açtım

Sormak istediklerim var;
1. 2 hesaba aynı bilgisayardan giriyorum sorun olur mu ? (farklı browserlar cookie görmüyor)
2. Bir sitem de reklamlar türkçe kurallara uygun. Diğer sitem ingilizce rss içerik çekiyor övünmek gibi olmasın :P Ama domain türkçe İçerik ile alakalı olmayan bir domain. [şansa öyle açtım zekilikten değil :P] Sakıncası olur mu ?
3. Diğer sitem sadece rss çekiyor. Tuning sitesi. O banlanabilir ama aslında banlanmaması lazım
4. Atılmak istemeyenler eCPM'lerini düşük tutsun. 10 sayfa gösterimi 7 tık ile google size yolu gösterir :P
5. Hesabı kapatılan bir domainim var oraya reklam koysam ne olur

Konuyla alakasızdır belki.. Ama içerik vs. buraya yazayım dedim. Buralarda yabancıyım da

Konu Sfenky tarafından (07-07-2007 Saat 18:26:52 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links