KONUYA BASLAMADAN BIRKAC YARARLI BILGI VERELIM

SİTE DİLİ: Öncelikle hazırlayacağınız web sitesinin dilni ve içeriğini belirlemeniz gerekmektedir. Google Adsense 'de İngilizce sitelerde yayınlanan reklamlarda tıklama oranları daha yüksek olmaktadır. Çünkü yabancı reklamverenler daha yüksek fiyatları kabul edip reklam verirken, Türk firmalar genel olarak minimum fiyat ile reklam verir.

Tabi ki inglizce site hazırlamak için ingilizceniz yeterli seviyede olmalıdır.

SİTE KONUSU: Google reklamlarının en etkili tarafı, sizin sitenizin içeriğine göre reklam linkleri çıkarmaktadır ve bu şekilde ziyaretçilerin ilgileneceğini düşündüğü reklamlar yayınlanmaktadır. En yüksek tıklama oranına sahip olan siteler de genel olarak daha fazla reklam verilen konularda olmaktadır.

internet hizmetleri satan siteler: asp hosting siteleri, domain kayıt, security, reseller hosting, dedicated...
Link siteleri: Ziyaretçiler sitede linklere tıklama üzerine yoğunlaştığı için bu tip sitelerde reklamlara tıklama oranları yüksek olmaktadır.Google adense reklamlarında Tıklama basına en cok para veren kelimeler
Site iceriginize asagıdaki kelimelerden bolumler olusturup meta tag larınızıda bu kelimeler dogrultusunda duzenlerseniz Sitenizde bu kelimeler ile ilgili reklamlar gozukecektir ve Haliyle bu reklamlarada tıklandıgında geliriniz o olcude artacaktır.
Bu kelimeler yabancı sitemizi bu kelimeler uzerine nasıl insa edecegiz diyorsanız Benden size tiyo İlac reklamları cok para veriyor (Ozellikle Kanser )

ASAGIDAKI LINKTEN KELIMELERI INCELIYEBILIRSINIZ
Code:
http://www.vaughns-1-pagers.com/inte...rds.htm#thirty