Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google'la başa çıkmak | mümkün (mü) ?
Tekil Mesaj gösterimi
  28  
Alt 29-06-2007, 03:54:28
Tr-Ay

Arkadaşlar bir konuya değinmek istiyorum ben.
Üyelik tarihime bakın, daha yeni üyeyim.
Bir yönetici için yeni üyelerin eleştirilerinin daha yapıcı olması gerektiği yönündeyim.
Forumlara çok sık katılmıyorum. Bu isteksizliğimin baş sebeplerinden biri de her konunun saptırılması. Amaç hile olsun veya olmasın, burda hepimiz bir webmasteriz ve google webmasterlarının nasıl bir yol izlediğini çözmeye çalışıyoruz. Bu bir inceleme olmalı, desteklenmeli ve geliştirilmeli. Ben bir çok forumda bu gibi konular hakkında detaylı araştırmalar yaptım ve hiçbirşey bulamadım. Arkadaşımız güzel bir konu başlatmış bence. Amacı hile olanlar elbette olacaktır, fakat herkes kendi nasibini alır bu tartışmadan ki bunun önüne geçmeye çalışarsanız forumlar başarısız olacaktır.
Bırakın bu özgür meydanda fikirlerimizi tartışalım; neyi, kime savunuyorsunuz anlamadım. Hileyse hile, nasıl olsa banlanmayacak mı?
Bu tür konu dağıtmaları hemen her başlık altında görmek mümkün, göremeyen varsa ben göstereyim bol bol size.
Ayıptır yahu diyorum ve susuyorum.

Yorulmadan koşmayı bilmek..
Sponsored Links