Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - kendi reklamına tıklama
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 28-06-2007, 14:30:26
spiderbot
Guest
 
Standart

kendi reklamına tıklama

google amca yanlıslıkla reklamlarıma tıkladım ozur dilerim dedim mail attım..
sırf bu mesajı atmamın nedeni buraya dolu konu acılıyor reklamlarıma tıkladım google amca banlarmı felan pişman alın cevabı yeterki guvenilir oluun sizi severler..

Merhaba xxxxx
Reklamlarınıza yapılan tıklamalar hakkında bize bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Dürüstlüğünüz ve geçersiz tıklama etkinliğinin devam etmesini önlemeye yönelik çabalarınız için teşekkür ederiz.

Size yardımcı olmak için sayfanızdaki reklamların hedefini geçersiz tıklama yapma riskine girmeden kontrol etmenizi sağlayan AdSense Önizleme Aracını sunuyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki adrese bakın:

https://www.google.co...............

Google reklamlarınızın URL'lerini görüntülemekle ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen https://www.google.com/support/a.............. adresindeki Yardım Merkezimizi ziyaret edin.

https://www.google.com/................ adresini ziyaret ederek hesabınızın iyi sicilini korumaya yönelik ipuçlarını ve yönergeleri bulabileceğinizi hatırlatırız.


Programımız veya hesabınız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yayıncılar için oluşturulmuş AdSense Yardım Forumu'na sorunuzu yazabilirsiniz ( http://groups.googl..........) veya AdSense Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz ( https://www.google.com/.............). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi
Sponsored Links