selam arkadaşlar.

Ben adsense başvurusu yapıcam. fakat adsense ile kazanmayı hedeflediğim sitem henüz hazır degil bi sürede hazır olmıcak gibi. ama ben adsense için heycanlıyım bekliyorum üye olacağım günü. Fakat içeriğimi tamamlamadan adsense in beni kabul etmeyeceğini de biliyorum

Bu yüzden içerik engelini aşmak için önce ücretsiz blog servislerinden bi blog açmayı düşünüyorum. Maksat sadece başvuru yapan kişinin (ben..) sitesinin içeriği olduğunu göstermek. İçine haberler falan eklerim adsense kabul etmesi için. Adsense beni kabul eder sanırım blogla ? (blogla edermi?)

Ettiğni farzediyorum. Diğer site çalısmalarım bittiğinde o siteme de bu adsense hesabı üzerinden reklam koymayı düşünüyorum. Fakat bu blog sitesini adsense kabul etsin diye acmıstım. Kabul ettikten sonra siteyle ilgilenmem hatta kapatırım yada bi şekilde blog yalan olur vs.. Adsense, üye olurken bu siteyi kullandığım ama sonra site kapandığı için hesabımı silermi?

Benim bu işlemdeki amacım şu. Henüz içeriği olmayan tasarımıda portal havasında olmayan sitelerim var. onlarada adsense koymak istiyorum. gerekli olan adsense hesabınıda içerik olduğu anlamına gelebilecek bi blog ile acmak istiyorum. gelir diğer sitelerden gelicek hesaba. blog sitesinden değil. google böle bi oyun yaptığım için hesabımı silermi daha sonra bunu merak ediyorum.

teşekkürler