Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - önemli: sitemde adsense reklamları göremiyorum...
Tekil Mesaj gösterimi
  4  
Alt 31-05-2007, 10:36:38
excexc
Üyeliği durduruldu
 
Standart
Alıntı:
Alıntı
Merhaba,

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, www.el-forum.com/google-yerine-goggle-yazmayin-t15223.html? sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Yayıncıların kullanıcıları Google reklamlarına tıklamak için teşvik etmelerine, veya reklam ünitelerine aşırı ilgi çekmelerine müsaade edilmemektedir. Sayfanız örnek olarak “reklamları tıklayın”, “sponsorlarımızı destekleyin”, “tavsiye edilen bağlantıları ziyaret edin” veya Google reklamlarına yönelik benzer deyim içeremez. Ayrıca, yayıncılar dikkati sayfalarındaki reklamlara çekmek için ok veya başka işaretler kullanamazlar, ve Google reklamlarını “desteklenen bağlantılar” veya “reklamlar”’dan ayrı şekilde belirtemezler.

Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk.
AdSense hesabınız etkin kalacaktır. Fakat, program kurallarımızı gözden geçirmenizi (https://www.google.com/adsense/policies) ve tüm sayfalarınızın kurallarımızla uyum içinde olduğundan emin olmanızı ciddiyetle tavsiye ederiz.

Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi
BU Mail Olarak Gelmiş

Ne demek istemis banlanmış mı ?

bu sitedemi gözükmücek diğer sitelerimde adsense reklamları gözüküyor, sadece bu sitemde yok en önemli gelir getiren sitemde bu, sizce ne yapayım yeni hesapmı açayım bekleyim mi ?

Konu excexc tarafından (31-05-2007 Saat 10:43:03 ) değiştirilmiştir..